Всі новини

Програма «Стрибок у життя:)» представила випускників 2014 року 20 червня 2014

Проект «Стрибок у життя:)», що запрошує до участі українських студентів вже шостий рік поспіль, представив випускників цьогорічної програми. В 2014 успішно завершили навчання в стінах компанії 38 студентів з Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси та Львова. В цьому році майбутні інженери телекомунікацій, ІТ-спеціалісти, юристи виявили бажання познайомитись зі своїми майбутніми професіями в рамках програми оператора life:).

За три місяці, що учасники програми «Стрибок у життя:)» 2014 року провели в стінах life:), вони мали змогу відвідувати спеціалізовані тренінги з GSM та ІТ, проходити електронні курси з загального ведення бізнесу, брати участь у вирішенні реальних бізнес-задач, розробляти власні проекти. Кожен учасник отримав власного куратора-керівника департаменту чи відділу, який допомагав йому робити перші кроки в професії. Завершив цьогорічну програму захист проектів учасників, що відбувався протягом двох тижнів до 18 червня включно в містах, де було представлено «Стрибок у життя:)»-2014.

В цілому, за роки проведення програми понад 70 найкращих випускників проекту приєднались до команди life:) та біля 240 студентів поповнили кадровий резерв компанії.

Детальніше з соціально-освітньою програмою «Стрибок у життя:)» можна ознайомитися на сайті, а також в офіційній спільноті проекту в соціальній мережі ВКонтакте.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити