Всі новини

У першому кварталі дата-трафік life:) зріс у півтори рази 5 червня 2014

Популярність мобільного інтернету серед послуг від оператора life:) продовжує зростати. І в першому кварталі 2014 року абоненти оператора використовували за день у середньому понад 24 Тбайт мобільного інтернет-трафіку. Це майже на 54% більше ніж у першому кварталі минулого року. Піковий же показник за добу досяг 26 Тбайт, що на 51.7% більше ніж у першому кварталі 2013 (17 Тбайт).

Загалом, протягом звітного періоду абоненти life:) використали 2 133 Тбайт, що перевищило показники першого кварталу 2013 року так само в півтора рази (+53,7%). Така інтенсивна динаміка у використанні мобільного інтернету свідчить як про ріст популярності цієї послуги, так і про збільшення можливостей мережі оператора з передачі даних. Найбільше ж масовому зростанню споживання мобільного Інтернету від life:) сприяють привабливі тарифні пропозиції з послуг мобільного інтернету, такі як унікальний тариф «life:) online» для планшетів, безлімітний тариф «Все включено» для смартфонів, універсальний тариф «life:) шалений день» та інші.

Так само стабільно зростає кількість абонентів life:), які користуються дата-сервісами: на кінець першого кварталу цього року їх число збільшилось на 19% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року і склало 4,77 млн. Разом з тим спостерігається стабільне збільшення кількості смартфонів, проникнення яких у мережі life:) досягло 28%.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити