Всі новини

Середня швидкість передачі даних у мережі life:) вища за світову! 27 травня 2014

Оператор life:) у співпраці з провідним виробником телекомунікаційного обладнання – компанією Ericsson – постійно працює над розширенням пропускної здатності своєї мережі та покращенням якості мобільних послуг. Завдяки цьому life:) демонструє результати, що перевищують середні світові показники. Так, станом на кінець першого кварталу цього року оператор life:) зафіксував у своїй мережі середній показник швидкості передачі даних на рівні контролера базових станцій - 114,28 Кбіт/c. Середній же показник швидкості в цій категорії у світі* вимірюється на рівні 95,04 Кбіт/с. При цьому найбільше значення швидкості передачі даних на контролері life:) становило  128,74 Кбіт/с, що є дуже високим результатом для завантаженої 2G-мережі.

Також life:) приділяє особливу увагу такому важливому показникові, як відсоток обривів дзвінків. Станом на кінець першого кварталу 2014 року найкращий результат для цього показника life:) зафіксував на рівні 0,55%; середній показник становив 0,8% при середньосвітовому – 1,09%!


* Розглядається частина мережі life:), побудована на обладнанні Ericsson, у порівнянні з мережами, які будує Ericsson по всьому світу.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити