Всі новини

life:) забезпечив стабільність своїх послуг за важких погодних умов 7 лютого 2014

Незважаючи на безсніжні новорічні свята, українська зима все ж відвоювала свої права та з особливою люттю вдарила по деяких регіонах країни, залишивши в кінці січня без електрики 240 населених пунктів, ускладнивши транспортне сполучення між ними, порушивши роботу інших елементів інфраструктури. Щоб максимально мінімізувати негативний вплив погоди на своїх абонентів у сфері зв’язку, мобільний оператор life:) зробив ряд превентивних кроків, таких як, наприклад, встановлення 20 автономних мобільних базових станцій, а також стаціонарних генераторних станцій.

На випадок значного падіння температури і снігопадів оператор попіклувався про забезпечення безперервного живлення базових станцій. Зокрема на 50% було збільшено час автономної роботи станцій, шляхом заміни та додавання акумуляторних батарей, залучено додатково 43 мобільних генераторних станцій. В цілому, роботи з підготовки до зимової негоди були проведені на всій мережі life:).

Беручи до уваги непередбачуваний характер лютого та березня, технічна команда life:) продовжує уважно моніторити метеоситуацію, а оперативні групи готові до дій 24 години на добу 7 днів на тиждень.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити