Всі новини

Триває відбір кандидатів на участь у студентській програмі «Стрибок у життя:)» 30 січня 2014

life:) оголошує про наступний етап соціально-освітньої програми «Стрибок у життя:)», протягом якого будуть відібрані учасники проекту. Наразі вже понад 700  охочих  надіслали свої анкети на участь у проекті. Паралельно із тим, прийом анкет триватиме до кінця лютого, тож потенційні кандидати ще мають змогу лишити заявку на офіційному сайті компанії за посиланнямwww.life.ua/jump

Програма «Стрибок у життя:)» об’єднує талановитих та амбіційних студентів, які прагнуть вийти за межі учбової програми ВНЗ і збагатити свої знання практичними навичками та порадами професіоналів великого бізнесу. Протягом програми студенти отримують не лише актуальні теоретичні знання під час тренінгів від співробітників компанії, але й мають змогу вирішувати практичні задачі під керівництвом кураторів, які супроводжують кожного учасника  в період проекту.  По завершенню програми найбільш успішні студенти потраплять у кадровий резерв компанії.

Із деталями програми «Стрибок у життя:)» можна ознайомитись на офіційному сайті оператора запосиланнямwww.life.ua/jump. А для того, щоб швидко відслідковувати новини проекту, отримувати корисні поради та спілкуватись із випускниками попередніх програм, долучайтесь до офіційної групи «Стрибок у життя:)» у соціальній мережі ВКонтакте за посиланнямhttp://vk.com/jumpintolife.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити