Всі новини

life:) продовжує набір у програму «Стрибок у життя:)» 17 січня 2014

life:) вшосте проводить відбір учасників до соціально-освітньої програми «Стрибок у життя:)» та запрошує активних і талановитих старшокурсників провідних ВНЗ країни подавати свої заявки. Цього року, окрім Києва, Одеси, Харкова, Львова, Дніпропетровська та Донецька, до проекту було включене сьоме місто – Сімферополь.

Освітня програма триває близько півроку і включає в себе курс теоретичного та практичного навчання, а також створення та захист проектних робіт. Кожному учаснику програми допомагає персональний куратор – співробітник компанії. По завершенню програми її учасники здобувають професійні навички та отримують цінний досвід роботи. Найбільш успішні студенти потраплять у кадровий резерв компанії. Загалом за п’ять років існування програми «Стрибок у життя:)» близько 200 молодих людей успішно пройшли навчання, а 70 найкращих студентів приєдналися до дружної команди life:).

Із деталями програми «Стрибок у життя:)» можна ознайомитись на офіційному сайті оператора за посиланням www.life.ua/jump. А для того щоб швидко відслідковувати новини проекту, отримувати корисні поради та спілкуватись із випускниками попередніх програм, долучайтесь до офіційної групи «Стрибок у життя:)» у соціальній мережі ВКонтакте за посиланням http://vk.com/jumpintolife.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити