Всі новини

Живіть у лайфінг-стилі! 5 грудня 2013

Оператор life:) запрошує всіх користувачів стати учасниками нового проекту www.lifeing.com.ua, що присвячений молоді та її актуальним захопленням! Це динамічний та трендовий сайт, який не тільки розкриває те, чим живе сучасна молодь – це більше сайт про лайфінг, про стиль життя енергійних, нестримних та над усе захоплених своєю справою людей!

life:) пропонує користувачам сайту дізнатися про сучасні тренди та перевірити рівень свого лайфінгу, відповівши на 7 відеозапитань про молодіжну культуру. Якщо ви знаєтеся на тому, що таке трендшоп, лінді-хоп, джерк, сітібайк, сітар або укулеле, то ви – у тренді. Серед усіх учасників квесту life:) проводить розіграш подарунків, які припадуть до душі модній та стильній молоді.

life:), що є оператором №1 для смартфонів, залишається вірним своїй основній аудиторії – молоді, на яку здебільшого орієнтується, запускаючи нові тарифи, проводячи акції, у тому числі в соціальних мережах. Але в першу чергу оператор забезпечує своїм абонентам доступний та якісний мобільний зв'язок та безлімітний мобільний Інтернет по всій Україні!

Запрошуємо всіх на www.lifeing.com.ua – буде цікаво та сучасно!

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити