Всі новини

life:) представив благодійну фотовиставку в Маріїнському парку 3 жовтня 2013

1 жовтня 2013 року оператор life:) спільно з Українським Форумом Благодійників урочисто відкрили виставку соціальних фоторобіт «Благодійність крізь призму об’єктива» на території Маріїнського парку в Києві. Відкриття відбулося в рамках Європейського дня благодійних фондів, який цього дня вперше відзначили в понад 20 країнах Європи.

У день презентації соціального проекту усі охочі могли долучитися до відкритої дискусії «Майбутнє благодійників в Україні крізь призму минулого», послухати зворушливі історії української благодійності, переглянути творчу виставу «Вийди за власні рамки» та поспілкуватися у колі небайдужих до розвитку благодійності людей.

Експозиція благодійних фоторобіт у Маріїнському парку триватиме до 10 жовтня 2013 року, після чого вирушить в інші міста України.

Соціальний проект фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» розпочався у квітні 2013 року і вже встиг побувати у 9 містах України, а саме: Кіровограді, Харкові, Черкасах, Тернополі, Житомирі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Вінниці та Ужгороді. Завдяки підтримці мобільного оператора тисячі українців у різних регіонах країни відвідали експозицію фоторобіт.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити