Всі новини

Рекордне споживання life:) послуг у літньому роумінгу 30 вересня 2013

Літо 2013 року виявилось досить спекотним щодо надання роумінг-послуг у мережі оператора life:). Адже кількість абонентів life:), які виїжджали за кордон протягом цього літнього сезону, зросла на 21%, або на 1,4 млн, мандрівників, порівняно з минулим роком. У свою чергу користування мобільним Інтернетом у роумінгу зросло майже в 4 рази, на 281%, а голосовими послугами – в 1,5 рази, на 54%. І все це завдяки привабливій та вигідній тарифній пропозиції оператора «Travel life:)», у якій вартість дзвінків – лише 2,49 грн за хвилину, а мобільного Інтернету - 0,29 грн за Мбайт.

Загалом кількість користувачів мобільного Інтернету в роумінгу зросла на 34%.

У ТОП-5 країн, які найактивніше відвідували абоненти life:) у 2013 році, опинилися Росія, Туреччина, Польща, Молдова, Болгарія.

Однак й інші країни відзначились вибуховим ростом обсягів роумінг-трафіку у літньому сезоні-2013. Наприклад, у Греції обсяг голосового трафіку став більшим на 828% (на 154 тис. хвилин), обсяг мобільного Інтернету - майже в 50 разів (на 23 ГБ)! В Італії обсяг голосового трафіку збільшився на 276% (на 68 тис. хвилин), обсяг мобільного Інтернету - в 11 разів (на 5 ГБ), в Угорщині голосовий трафік збільшився на 203% (на 27 тис. хвилин), а обсяг мобільного Інтернету - в 22 рази (на 2 ГБ).


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити