Всі новини

life:) підтримує фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST-2013 19 вересня 2013

Київ. 20 вересня 2013 року. Оператор мобільного зв’язку life:) виступає офіційним мобільним партнером VIМіжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST-2013. У цьому захід відбувається 13-22 вересня на території промислової зони колишнього експериментально-механічного заводу Києва.

Тематика цьогорічного фестивалю - «Привласни ГОГОЛЬFEST» - закликає не бути байдужим до культурних і мистецьких подій та активно долучає усіх охочих до створення першого креативного кластеру в Україні - «АртЗавод ЕМЗ». Учасники фестиваля – понад 2 000 творчих учасників із 20 країн світу, а на ГОГОЛЬFEST представлено виступи сучасних театрів, музичних колективів, аудіо- та візуальні експозиції, арт-перформанси, різноманітні майстер-класи тощо. До того ж, свої програми на заході представляють такі фестивалі, як «Jazz Коктебель», «АртПоле», «Молодість», Docudays, а також Французький культурний центр, BritishCouncil та інші.

В рамках співпраці з ГОГОЛЬFEST-2013 оператор life:) виступає мобільним партнером фестивалю і забезпечує організаторів та іноземних учасників творчого проекту якісними послугами зв’язку. Також локації арт-заводу life:) облаштує спеціальними пунктами для підзарядки технічних пристроїв, щоб гості заходу завжди були на зв’язку зі своїми рідними та близькими.

Детальну ж інформацію про перебіг фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST-2013 можна знайти на офіційному сайті заходу: http://gogolfest.org/ukr.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити