Всі новини

«Мій life:)» - особистий «асистент» абонентів life:)! 21 серпня 2013

Оператор мобільного зв'язку life:) оголошує статистику користування «Мій life:)» ­ додатку, який допомагає абонентам управляти своєю мобільною лінією безпосередньо з мобільного телефону. З січня по липень цього року 142 тисячі абонентів завантажили додаток на свої смартфони.

Щодня користувачі «Мій life:)» поповнюють рахунок собі та рідним, перевіряють баланс, дивляться залишок обсягу послуг у пакетах.

Для багатьох абонентів додаток став незамінним, позбавивши їх необхідності телефонувати в call-центр, змінювати налаштування через офіційний сайт, відправляти SMS і набирати USSD-коди для перевірки рахунків або підключення послуг. У червні оператор зафіксував 247 тисяч сесій у додатку «Мій life:)». Найбільша кількість завантажень програми на день досягла 1322. Рейтинг додатку в Google Play становив 4,62.

Кожний користувач додатку «Мій life:)» має можливість переглядати інформацію про стан рахунку, підключати і відключати додаткові послуги, змінювати тарифний план, поповнювати рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти, отримувати інформацію про залишок хвилин, SMS, MMS та мегабайт, переглядати звіти про витрати та історію поповнення рахунку. Зручність програми полягає і в тому, що абоненти можуть управляти не тільки своїм рахунком, але й мобільними лініями своїх рідних і близьких: батьків, яким потрібна допомога, або дітей, для здійснення контролю.


Додаток «Мій life:)» доступний користувачам усіх телефонів і операційних систем, включаючи найпопулярніші - iOS та Android.

«Мій life:)» доступний як у мережі life:), так і через публічні Wi-Fi мережі, тому скористатися послугами програми не складно навіть у разі ліміту грошових коштів на рахунку абонента.Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити