Всі новини

Мобільний інтернет у роумінгу life:) став швидшим у 4 рази! 1 серпня 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про збільшення пропускної здатності мережі в 4 рази, завдяки чому швидкість мобільного інтернету для абонентів оператора, що знаходяться в 3G-мережах роумінг-партнерів life:), зросла з 0,5 Мбіт/c до 2 Мбіт/c!

Сьогодні мобільний інтернет є такою ж звичною і масовою послугою зв’язку, як дзвінки та SMS.  Електронна пошта, соціальні мережі, мобільні додатки, сервіси миттєвих повідомлень – абоненти бажають отримувати якісний доступ до цих послуг завжди і всюди, незалежно від того, знаходяться вони в Україні чи поза її межами.

Унаслідок 4-разового збільшення пропускної здатності мережі, оператор life:) підвищив доступну для його абонентів швидкість мобільного інтернету в 3G-мережах роумінг-партнерів з 0,5 Мбіт/c до 2 Мбіт/c. Тепер мобільний інтернет в роумінгу для абонентів life:) ставу 4 разишвидшим! Завантаження будь-якого додатку або електронного листа відбудеться в 20 разів швидше, ніж у разі використання безкоштовного Wi-Fi, швидкість якого здебільшого не перевищує 100 Кбіт/с. 

Крім того, користуватися мобільним інтернетом у роумінгу абоненти life:) можуть за вигідними цінами «Travellife:)» - тарифного плану, що забезпечує найдоступніший роумінг у більшості популярних серед туристів країн (мобільний інтернет - від 0,29 грн/МБ, дзвінки – від 2,49 грн/хв).

Завдяки дійсно доступному і зручному роумінгу, споживання мобільного інтернет-трафіку в роумінгу life:) стабільно зростає – у другому кварталі 2013 року дата-трафік збільшився на 306%, порівняно з тим самим періодом минулого року.
Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити