Всі новини

Call-центр life:) отримав найвище міжнародне визнання! 11 липня 2013

Оператор мобільного зв'язку life:) спільно з компанією GlobalBilgi стали золотими призерами у номінації «Краще аутсорсингове партнерство» за вагомі досягнення у наданні послуг call-центру. Таку високу оцінку плідній співпраці обох компаній дала престижна міжнародна організація, що об'єднує кращі практики контактних центрів, - ContactCenterWorld.com на церемонії нагородження Top Ranking Performers 2013 у Відні (Австрія).

Оператор мобільного зв'язку life:) став першою компанією в історії українського бізнесу, яка завдяки співпраці з Global Bilgi була відзначена золотою нагородою за передовий досвід в обслуговуванні клієнтів за допомогою call-центру.

Партнерство life:) і Global Bilgi триває вже п'ятий рік. За період спільної праці було досягнуто високих показників рівня задоволеності абонентів оператора та ефективності роботи call-центру. Окрім того, створено низку нових послуг і каналів обслуговування, у тому числі онлайн-чат зі співробітниками call- центру, який оператор life:) першим запустив серед мобільних операторів України завдяки співпраці з Global Bilgi.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити