Всі новини

Завершився п’ятий етап програми стажування «Стрибок у життя:)» 5 липня 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) підводить підсумки п’ятого етапу соціально-освітнього проекту для студентів старшокурсників «Стрибок у життя:)». Цього року п’ять команд із 19 найкращих студентів-учасників підготували та захистили власні бізнес-проекти у фіналі програми стажування.

26 червня 2013 року відбулося офіційне завершення V ювілейного етапу програми стажування «Стрибок у життя:)» від мобільного оператора life:). В рамках фіналу соціально-освітнього проекту пройшов захист проектних робіт учасників. Тематика цьогорічних робіт була присвячена питанням корпоративної соціальної відповідальності українських компаній з обов’язковими критеріями бюджету, покроковим планом реалізації, логічним обґрунтуванням та соціальною спрямованістю проекту.

Цього року у фіналі освітнього проекту оператора life:)п’ять команд із 19 найкращих учасників програми підготували і захистили власні бізнес-проекти на соціальну тематику. За підсумками захисту та рішенням журі перемогу отримав проект соціально-освітнього характеру - «Разом у майбутнє наших дітей!». Окрім переможців фіналу, додатково було нагороджено ще дві команди-учасниці за інноваційні ідей, нестандартні рішення та підходи щодо їх реалізації у представлених презентаціях.

Оновлений етап програми «Стрибок у життя:)» від компанії life:) стартував у лютому 2013 року. В рамках пілотного запуску проекту студенти мали можливість поєднувати теоретичну та практичну частини програми і пройти стажування у різних департаментах компанії одночасно з навчальними тренінгами, лекціями і семінарами. Протягом квітня-червня 2013 року навчальний модуль учасників п’ятого етапу програми склав 52 години, а стажування – близько 120 годин, що дало змогу студентам практично відразу застосувати отримані знання.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити