Всі новини

life:) виступив мобільним партнером фестивалю «Трипільське коло 2013» 1 липня 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) виступив мобільним партнером VI Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло 2013. Вода», який відбувся з 27 до 30 червня 2013 року у місті Ржищеві Київської області. Цьогоріч завдяки підтримці life:) вперше реалізовано унікальний технічний проект – Фестивальне онлайн радіо та телебачення.

Фестиваль «Трипільське коло» - подія з п’ятирічним циклом, кожні чотири роки якої носять назву однієї зі стихій природи, а п’ятий поєднує усі елементи разом і має назву «Парад Стихій!». Цьогорічний захід присвячений стихії Води і об’єднає в собі низку культурно-розважальних та просвітницьких програм у стилі етно.Оператор life:) уже вдруге поспіль виступає партнером фестивалю «Трипільське коло» і забезпечить гостей та учасників свята якісним мобільним зв’язком.

Задля підтримки популярного заходу та у співпраці з компанією «Техносерв Україна» оператор life:) забезпечив онлайн-трансляцію фестивалю для зручного перегляду у мережі Інтернет. Проект спільного інформаційного простору реалізовано разом з телеканалом 3DPlanet, компанією послуг інтерактивного телебачення Divan.TV та Інтернет-радіо – Хвиля української музики «Молоде радіо». Завдяки використанню ресурсів мережі life:) швидкість передачі даних сягала понад 60 Мбіт/с, що дозволило передавати відеотрансляцію високої якості у режимі реального часу.

life:) трипільске коло


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити