Всі новини

life:) підтримав благодійну фотовиставку в Запоріжжі 2 липня 2013

Оператор мобільного звязку life:) разом із Українським Форумом Благодійників представив експозицію світлин фотовиставки «Благодійність крізь призму обєктива» у Запоріжжі. Мандрівна виставка фоторобіт уже відвідала Кіровоград, Харків, Черкаси, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ і збирається побувати ще у 5 регіонах країни.

1 липня 2013 року у приміщенні виставкової зали Запорізької організації Національної спілки фотохудожників України були представлені соціальні роботи фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива», які перемогли у ІІІ Всеукраїнському фотоконкурсі, що проводив Український Форум Благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України наприкінці 2012 року. Завдяки підтримці мобільного оператора life:) та допомоги в організації благодійного проекту Запоріжжя стало уже сьомим за рахунком містом в мандрівці пересувної фотовиставки регіонами України.

Партнерами відкриття фотовиставки у Запоріжжі стали кіноклуб «Сходження», транснаціональна корпорація «Кераміст» та благодійний фонд «Правобережний». До участі у представленні світлин запрошені представники провідних ЗМІ регіону, представники благодійних та громадських організацій, митці, мистецтвознавці, громадські та культурні діячі, а також театральна трупа «Нового театру».

В рамках експозиції благодійних світлин відвідувачі мали змогу ознайомитись з представленими серіями фотографій, такими як «Любов – безмежна», «Діти і коні», «Шлях до перемоги», «Опіка з любов’ю змінить майбутнє України», «У цих очах іще може сяяти радість» та «Сонячні дітки» та висловитись щодо питання розвитку благодійності в Україні.

life:) підтримав благодійну фотовиставку в Запоріжжі

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити