Всі новини

Перший етап проекту «Школа мобільного зв’язку:)» завершено! 7 червня 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує результати першого етапу соціально-освітньої програми «Школа мобільного зв’язку:)» для учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх шкіл. За час свого існування проект охопив навчальні заклади чотирьох найбільших міст України: Києва, Львова, Одеси та Дніпропетровська.

Перша зустріч освітнього проекту зібрала у стінах офісу оператора мобільного зв’язку life:) 35 учнів однієї з середніх загальноосвітніх шкіл міста Києва. Загалом з жовтня 2012 року по  квітень 2013 року понад 300 школярів із 10 шкіл Києва, Львова, Одеси та Дніпропетровська взяли участь у профорієнтаційній програмі оператора life:) «Школа мобільного зв’язку:)». Під час кожного візиту на школярів чекали захопливі презентації співробітників компанії про телеком-ринок України,  діяльність компанії life:) та про спеціальності, які в ній представлені, а також спеціально підготовлений відеофільм про історію мобільного зв’язку та інтерактивний конкурс з подарунками.

Другий етап освітнього проекту «Школа мобільного зв’язку:)» розпочнеться у наступному навчальному році й охопить інші міста України. Зокрема, у вересні 2013 року оператор планує запросити учнів 9-10 класіводнієї зі шкіл Харкова до свого регіонального офісу.

Запуск проекту з корпоративної соціальної відповідальності «Школа мобільного зв’язку:)» відбувся наприкінці жовтня 2012 року. Соціальний проект оператора має профорієнтаційний характер і призначений для учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх шкіл.

З деталями освітньо-профорієнтаційого проекту «Школа мобільного зв’язку:)» можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора life:).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити