Всі новини

Дешевий роумінг від «TRAVEL life:)» доступний у 56 країнах! 30 травня 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) у межах популярного тарифного плану «TRAVEL life:)» пропонує своїм абонентам унікально дешевий мобільний інтернет вартістю від 0,29 грн/МБ та вхідні дзвінки в роумінгу за ціною 2,49 грн/хв без плати за з’єднання та абонентської плати. За минулий рік life:) розширив географію цього тарифного плану до 56 країн, долучивши до нього ще 31 країну.

Початок туристичного сезону 2013 спонукає українців замислитися про те, де і як відпочити комфортно та із задоволенням. А також про те, як вигідно залишатися на зв’язку із близькими та друзями, перебуваючи на відпочинку за кордоном. І не лише за допомогою дзвінків – багато хто вже не хоче відмовлятися бодай на декілька тижнів від інших щоденних «звичок», таких як перевірка електронної пошти, профілей у соцмережах, погоди, читання новин тощо.

Тарифний план «TRAVEL life:)», що значно розширив свою географію, забезпечує своїх абонентів по-справжньому дешевим роумінгом, завдяки якому дзвінки та мобільний інтернет у роумінгу утворюють незначну статтю витрат на відпочинку. Вартість хвилини вхідного дзвінка у роумінгу становить лише 2,49 грн, вихідного дзвінка в Україну – від 4,99 грн. Крім того, абоненти life:) в Україні можуть дзвонити абонентам life:) у роумінгу за ціною 0 грн/хв. В Росії та Туреччині, що є найпопулярнішими роумінг-напрямками, для абонентів life:) вартість 1 МБ мобільного інтернету становить лише 0,29 грн. Ще в 17 країнах, серед яких Греція, Іспанія, Чехія, Хорватія, Швеція, Угорщина, Болгарія, Естонія, Ірландія, Польща, Великобританія, вартість 1 МБ – лише 0,99 грн.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити