Всі новини

life:) підтримує талановитих виконавців співочого конкурсу «Нова Хвиля 2013» 9 квітня 2013

Четвертий рік поспіль оператор мобільного зв’язку life:) виступає мобільним партнером національних відбіркових турів Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова Хвиля» та «Дитяча Нова хвиля»

5 квітня 2013 року в Києві відбулися національні відбіркові тури на участь у Міжнародних конкурсах молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля-2013» та «Дитяча Нова хвиля-2013». У дитячій програмі було представлено двадцять вісім, а у дорослій - вісімнадцять яскравих і талановитих виконавців і гуртів, які вражали незвичайним та оригінальним виконанням складних світових і відомих вітчизняних хітів, а також яскравими костюмами. За підсумками результатів голосування компетентного журі було обрано по кілька виконавців, які візьмуть участь у півфіналі конкурсу в Москві.

Як і в попередні роки, на національних відбіркових турах «Нової Хвилі» та «Дитячої Нової хвилі» у 2013 році мобільний оператор life:) забезпечив організаторів та учасників співочих марафонів якісними послугами зв’язку для безперешкодного та якісного спілкування.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити