Всі новини

life:) передав понад 400 мобільних телефонів Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» 3 квітня 2013

В рамках соціального проекту «Час добрих вчинків!» оператор мобільного зв’язку life:) передав понад 400 мобільних телефонів Міжнародному благодійному фонду «Карітас України». Фонд, в свою чергу, через регіональні відділення відправить телефони представникам незахищених верств населення у Дрогобичі, Бродах, Тернополі, Львові та Києві. 

Взимку в Центрах та пунктах обслуговування мобільного оператора life:) завершився збір старих, але ще придатних для використання мобільних телефонів, що відбувався в рамках благодійної ініціативи «Час добрих вчинків!». За результатами проекту абоненти з різних міст України подарували понад 200 телефонів. Після детальної перевірки апаратів спеціалістами life:) було відібрано 156 телефонів, укомплектованих зарядними пристроями, без жодних дефектів у роботі.

Саме ці телефони разом з 250 новими мобільними телефонами загальною вартістю понад 200 тис. грн. від оператора life:) було передано Міжнародному благодійному фонду «Карітас України», члену всесвітньої родини благодійних організацій Caritas Internationalis, який має велику мережу організацій по всій Україні та втілює комплексні програми для малозабезпечених верств населення.

Надалі, зібрані телефони Фонд планує надіслати до своїх регіональних офісів у Дрогобичі, Бродах, Тернополі, Києві та Львові. Вони, в свою чергу, передадуть телефони новим власникам – дітям з кризових родин, випускникам будинків сиріт, малозабезпеченим людям похилого віку.

Нагадаємо, що соціальний проект «Час добрих вчинків!» стартував у Центрах та пунктах обслуговування life:) 22 листопада 2012 року. Тоді в рамках цієї унікальної для України ініціативи life:) запропонував своїм абонентам та всім бажаючим у понад 35 містах України залишати свої старі мобільні телефони або телефони в робочому стані, якими вони вже не користуються, в офіційних пунктах обслуговування оператора. В рамках проекту було зібрано кілька сотень телефонів різних виробників та різної комплектації.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити