Всі новини

Стабільність роботи мережі life:) всупереч складним погодним умовам 25 березня 2013

Мережа мобільного оператора life:) працює стабільно. Це стало можливим завдяки особливій увазі, яку оператор приділяє захисту та підвищенню надійності мобільної мережі в регіонах, уразливих для стихійних явищ, а також швидкому реагуванню його спеціалістів на нестандартні ситуації.

Вперше за сто років на частині України за дві доби випала місячна норма опадів. За таких умов спеціалісти оператора life:) докладають максимум зусиль для того, щоб мобільний зв'язок залишався надійною послугою, що була б доступна повсюди незважаючи на погоду.

Тож, за вихідні з 22 по 24 березня цілодобово працювала спеціально створена група моніторингу ситуації, було підключено 37 дизельних генератора, що забезпечували безперебійне живлення мережі, було здійснено ряд інших заходів, у результаті яких, незважаючи на підвищене навантаження на мережу та сильні снігопади, абоненти life:)  не відчули впливу негоди на зв'язок.

Вдало переживати подібні стихійні явища та нейтралізувати їх вплив оператору life:) допомагають і традиційні превентивні заходи. В ході таких робіт особлива увага приділялася оновленню та модернізації існуючого обладнання, оптимізації топології транспортної мережі, організації додаткового апаратного й програмного захисту найбільш важливих і важкодоступних місць розташування базових станцій.

Весь зимовий період оператор також працював над підтриманням стабільності роботи обладнання. Зокрема на 10% було збільшено час автономної роботи станцій на випадок проблем з енергопостачанням, на 6% сайтів були замінені батареї, також залучалися додаткові мобільні генераторні станції. В цілому, на 30% мережі були проведені додаткові роботи з підготовки до зимової негоди.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити