Всі новини

Додаток «Мій life:)» став доступним для користувачів планшетів на базі iOS і Android 26 березня 2013

Мобільний оператор life:) розширив можливості використання популярного додатку «Мій life:)», який віднині доступний не лише користувачам смартфонів, але й користувачам планшетів на базі iOS і Android.

«Mій life:)» – спеціальний додаток, який оператор випустив у грудні 2012 року та який дає можливість користувачам смартфонів на базі iOS і Android  легко й просто управляти мобільними послугами на своєму телефоні. «Мій life:)» дозволяє переглядати інформацію про стан рахунку, підключати та відключати додаткові послуги, змінювати тарифний план, поповнювати рахунок кодом поповнення або банківською картою, отримувати інформацію про залишок хвилин, SMS, MMS і мегабайтів, переглядати звіти про витрати й історію поповнення рахунку.

Найбільш затребуваними функціями додатку на сьогоднішній день є:

  • інформація про баланс і об'єм послуг, наданих в тарифному плані;
  • поповнення балансу кредитною картою;
  • послуга «Передзвони мені»;
  • підключення до тарифного плану додаткових послуг (Інтернет і sms-пакетів, послуг роумінгу і міжнародних дзвінків);
  • отримання інформації за витратами за минулі періоди.

В цілому, life:) першим на українському ринку випустив подібний додаток для двох найпоширеніших операційних систем смартфонів – iOS і Android. Популярність додатка швидко зростає, адже за перші три місяці «Мій life:)» було завантажено на більш ніж на 65 тис. смартфонів. З них 50 тис. – на базі Android і 15 тис. – на iOS. Тепер цей додаток став доступним і користувачам  iOS- і Android планшетів.

 «Мій life:)» можна встановити на смартфони і планшети:

Варто відзначити, що для звичайних мобільних телефонів доступний і Java-додаток «Mій life:)». Для його встановлення необхідно набрати *124*41# і перейти за посиланням,  зазначеним в  SMS.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити