Всі новини

life:) оновив програму стажування «Стрибок у життя:)» 27 лютого 2013

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про запуск оновленого формату відбору кандидатів до участі в соціально-освітньому проекті «Стрибок у життя:)». Цього року програма зазнала ряд змін, які покликані зробити її ще більш корисною та цікавою для майбутніх професіоналів.

Зокрема, на п’ятому році роботи програми вперше проводиться унікальна бізнес-гра, яка допоможе визначити фіналістів відбору. В рамках цього нововведення студентам пропонують в ігровій формі проаналізувати середовище, в якому функціонує сучасний бізнес, і прийняти важливі рішення в критичних умовах та ситуаціях інформаційної невизначеності компаній.

Інтерактивний характер бізнес-гри надає можливість учасникам виробити та розвинути первинні навички, знання та вміння з управління такими бізнес-процесами, як побудова стратегії, вирішення тактичних та операційних завдань – тобто навчитися робити все те, що можна засвоїти лише в практичній діяльності. На основі проведення бізнес-гри визначать найкращих студентів і запросять їх до участі в програмі стажування life:) «Стрибок у життя:)». Цьогорічна бізнес-гра як пілотний проект проводитися в кінці лютого серед студентів вищих навчальних закладів Києва.

Ще одне нововведення – навчання учасників з одночасним стажуванням  у різних підрозділах компанії протягом трьох весняних місяців 2013 року. Це дасть можливість студентам практично відразу застосувати отримані знання. Крім того, після завершення програми стажери готуватимуть та захищатимуть як власні проекти, так і проекти з числа раніше запропонованих, але не реалізованих ідей співробітників life:). Такі проекти захищатимуть окремі студенти або цілі групи.

Нагадуємо, що набір до соціально-освітнього проекту «Стрибок у життя:)» тривав з 1 листопада 2012 року по 31 грудня 2012 року. Протягом цього часу студенти заповнювали та надсилали аплікаційні заявки на участь, активно цікавилися умовами та форматом програми на корпоративному блозі http://blog.life.com.ua/category/strybok-u-zhyttya/ та в офіційній групі проекту в соціальній мережі ВКонтакте http://vk.com/feed#/club10250741.

Соціально-освітній проект «Стрибок у життя:)» стартував у 2009 році, охопивши провідні вищі навчальні заклади Києва, а з 2011 року географія програми розширилась до шести найбільших міст України: Києва, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси та Харкова. Минулого року до програми приєднався Сімферополь. За чотири роки існування проект випустив понад 150 молодих фахівців, 100 з яких пройшли стажування у різних підрозділах компанії, а 50 найкращих отримали роботу в life:).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити