Всі новини

Світ спілкування life:) вривається до реальності! 15 лютого 2013

Зростання мобільної мережі, розширення покриття, базові станції – всі ці терміни тепер стають зрозумілими кожному абоненту завдяки новому рекламному ролику life:) та його героям SIM-менам, які в яскравій і метафоричній формі продемонстрували динаміку розвитку покриття life:).

У новому ролику SIM-мени life:) активно підкорюють простори нашої країни, приємно дивуючи людей своєю появою в найрізноманітніших куточках України. Для спритних SIM-менів абсолютно не проблема перелетіти ріки й моря, або ж побувати в епіцентрі спортивних подій. Адже саме ці Герої зі «Світу Спілкування» відповідальні за розвиток покриття life:)!

Керівник відділу з маркетингових комунікацій life:) Антон Жорін зазначив: «Ми пишаємося тим, що наше покриття постійно зростає і сьогодні охоплює територію, на якій проживає 98% населення країни. У новій рекламі ми у веселій та розважальній формі ділимося своїми досягненнями з абонентами. Більш того, ми продовжуємо активно рухатися далі – попереду нас чекають нові вершини, і, звичайно ж, нові ролики!».

Команда SIM-менів life:) вже у повній бойовій готовності і готова побувати в незвіданих місцях України (якщо такі ще залишилися :)).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити