Резервна SIM-картка

«Резервна SIM-картка» - це запасна SIM-картка на додаток до основної, яку можна активувати дистанційно в будь-який час доби при пошкодженні або втраті основної SIM.

50 грн

Як скористатись


1. Зверніться в будь-який найближчий магазин lifecell* або до представника lifecell з корпоративного продажу.

2. Оплатіть вартість SIM-картки — 50 грн з ПДВ.

*якщо вам потрібно швидко знайти найближчий магазин lifecell, зателефонуйте за номером 545 і вам надійде повідомлення зі списком з найближчих магазинів (дзвінок безкоштовний для всіх абонентів lifecell).

питання та відповіді  

Скільки коштує «Резервна SIM-картка»?

Абонент оплачує лише одноразово вартість «Резервної SIM-картки» в момент придбання – 50 грн, подальша активація її абонентом безкоштовна.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Де придбати «Резервну SIM-картку»?

Будь-який новий (в момент придбання стартового пакету) або існуючий Абонент може придбати «Резервну SIM-картку» в найближчому магазині lifecell або в представників lifecell з корпоративного продажу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як скористатися «Резервною SIM-карткою»?

Абонент більше не залежить від графіку роботи магазинів lifecell при терміновій необхідності здійснення «Заміни SIM». Він може придбати «Резервну SIM-картку» заздалегідь та скористатися нею дистанційно в найнеобхідніший момент. Для активації «Резервної SIM-картки» абоненту достатньо лише скористатися Мій lifecell (web) або, за бажанням, звернутися в найближчий магазин lifecell. В момент активації «Резервна SIM-картка» стає основною, попередня втрачена або пошкоджена SIM деактивується.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити