Послуга «Зміна номера»


Бажаєте змінити номер? Легко! З послугою «Зміна номера» ви можете змінити номер будь-якого початкового пакету на більш зручний. Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку lifecell всього від 200 грн.1Як скористатись

1. Оберіть та зарезервуйте бажаний номер серед доступних для підключення на сайті. Після цого Ви отримаєте SMS із кодом резерву на вказаний Вами номер телефону. Термін дії резерву – 72 години.

2. Придбайте будь-який початковий пакет. Важливо: початковий пакет не повинен бути активований.

3. Змініть номер початкового пакету на обраний на сайті, дотримуючись підказок.

Дізнатися більше  

1Вартість послуги залежить від обраного номеру телефону та встановлюється на сайті lifecell.ua. Сплата вартості послуги здійснюється шляхом поповнення рахунку номеру телефону, вказаного на початковому пакеті на oplata.lifecell.ua

Послуга передбачає можливість самостійно підключити обраний номер з будь-якою комбінацією цифр із переліку наявних для підключення. Скориставшись послугою «Зміна номера», попередній номер початкового пакета буде змінений та недоступний для відновлення. Якщо початковий пакет буде активовано до завершення процесу зміни номера на обраний, то така зміна номеру не відбудеться, і початковий пакет буде активовано із вказаним на ньому номером телефону. Після успішного здійснення зміни номера новий номер вважається активованим.

Активувавши SIM-картку lifecell, абонент підтверджує, що ознайомлений та погоджується з умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити