Життя в lifecell

lifecell за рівні права та можливості

У щоденному діловому спілкуванні компанії використовуються дві мови: українська та англійська, щоб працівники (і громадяни України, й іноземці) отримували своєчасну та докладну інформацію.

Усі працівники lifecell, незалежно від їхньої посади, віку, статі та національності, мають право брати участь у внутрішніх мотиваційних програмах та подіях.

У своїх внутрішніх комунікаціях lifecell підтримує ефективне та відкрите спілкування. Для того щоб відповідати високим стандартам сучасного ділового спілкування, слід звертати увагу і на неофіційне спілкування між усіма працівниками компанії, спонукати до співпраці та взаємодопомоги.


Корпоративне телебачення SMILE TV

Внутрішнє телебачення lifecell - це унікальний для українського ділового середовища засіб комунікації.

SMILE TV, яке можна дивитися в усіх офісах lifecell у межах України, транслює новини компанії та ринку, надає корисну та потрібну інформацію двома мовами.


Онлайн-трансляції lifecell TIME

Керівництво lifecell завжди відкрите до діалогу зі співробітниками. Саме тому в компанії регулярно проводяться щоквартальні lifecell time зустрічі з Головним виконавчим директором, де обговорюються різноманітні першочергові питання, новини компанії та результати діяльності. Співробітники головного офісу мають можливість взяти участь у зустрічі, в той час як регіональні співробітники можуть переглянути пряму відеотрансляцію в регіональних офісах. Крім того, на внутрішньому корпоративному порталі lifecell створена спеціальна веб-сторінка Ask your CEO, де кожен співробітник має можливість задати будь-яке робоче питання Генеральному виконавчому директору.


Idea Lab

Програму створено з метою залучення ідей працівників із приводу:

  • створення нових продуктів та послуг;
  • удосконалення обслуговування клієнтів та взаємин із ними;
  • ефективнішого ведення бізнесу, використання майна, енергії, витратних матеріалів та інших ресурсів компанії.

Від часу створення програми надіслано більш як 250 ідей, і деякі з них уже втілено в життя.


lifecell заохочує своїх працівників бути соціально відповідальними - "lifecell Волонтери"

Компанія завжди охоче підтримує благочинні індивідуальні ініціативи своїх працівників та різноманітні соціальні проекти, зацікавленість у яких з року в рік все більше зростає. Для того щоб об'єднати всі благодійні ініціативи співробітників та реалізувати потенціал співробітників lifecell у сфері корпоративного волонтерства, була створена окрема довгострокова програма - "lifecell Волонтери".

За час існування програми "lifecell Волонтери" з грудня 2011 року близько 50% співробітників були залучені до тих чи інших благодійних ініціатив, тільки за 2012 рік у компанії було реалізовано понад 10 благодійних ініціатив. Також з 2009 року щорічно відбуваються великі благодійні акції: благодійні ярмарки хендмейд-виробів та благодійні ярмарки печива, що його випекли працівники компанії.

Варто зазначити, що лише за 2012 рік lifecell Волонтери зібрали 44 379 грн, які були використані для забезпечення першочергових потреб вихованців підшефних дитячих будинків "Горобинка" (с. Гребінки, Київська область) та "Лаврів" (с. Лаврів, Львівська область). Крім того, lifecell Волонтери власними силами регулярно збирають та передають до дитячих будинків необхідні дітям одяг та взуття, навчальну та художню літературу, розвивальні ігри та проводять художні та освітні майстер-класи в дитячих будинках, допомагають з ремонтом приміщень та облаштуванням території дитячих будинків.


Спорт у lifecell

lifecell заохочує своїх працівників до активної участі у спортивному житті й щороку організовує кілька корпоративних спортивних заходів або долучається до підтримки благодійних марафонів, естафет, спортивних турнірів та змагань.

Зокрема, працівники lifecell щороку беруть участь у "Благодійному пробігу під каштанами" та "Естафеті Незалежності". У спортивних змаганнях вже взяло участь понад 250 працівників lifecell з усієї України. Компанія пишається своїми корпоративними командами з футболу та баскетболу.


lifecell робить п'ятниці щасливими

2010 року компанія започаткувала нову корпоративну традицію під назвою Happy Friday. Кожної п'ятниці працівники мають можливість провести вечір разом за якоюсь цікавою справою і обов'язково поспілкуватися. Це можуть бути: спільний перегляд фільму на Happy Friday Movie, цікаві поради Happy Friday Tips, участь у опитуванні із заохочувальними подарунками Happy Friday Survey або щомісячні зустрічі працівників у рамках Happy Friday Party. Веселе й приємне спілкування можливе і на роботі, воно зближує та додає позитивних емоцій у житті.


DREAM TEAM

Від 2007 року компанія запрошує всіх працівників взяти участь у проекті DREAM TEAM ("Команда мрії"). Проект спрямовано на всебічний розвиток персоналу, заохочення працівників до активного громадського життя та ближчого знайомства та спілкування.

DREAM TEAM має шість напрямків: дозвілля, "Дитячий клуб", фотоклуб, клуб "Мафія", активне та суспільне життя.

Дозвілля так само необхідне для успіху, як і робота. Дозвілля - це можливість втілити свої мрії, виявити творчі здібності, подорожувати та спілкуватися на захопливі теми в товаристві друзів та колег. Працівники компанії ініціюють екскурсії, подорожі, спільне відвідування концертів, театру, кіно та запрошують до участі своїх друзів.

"Дитячий клуб" - це "ігровий майданчик" для всіх лайфівців, які вже знають, що таке батьківство або прагнуть про це дізнатися. Це чудове місце, де мамусі й татусі з lifecell мають змогу обмінюватися батьківським досвідом, отримати корисну пораду і навіть зробити свою дитину відомою на всю компанію! В межах "Дитячого клубу" відбуваються різноманітні дитячі заходи.

Фотоклуб - це відкрита творча майстерня для справжніх професіоналів та всіх лайфівців, що цікавляться фотомистецтвом. Тут фотолюбителі діляться своїми секретами, досвідом та вміннями.

Клуб "Мафія" створено шанувальниками цієї популярної гри. Вони мають можливість збиратися раз на тиждень після роботи у конференційній залі головного офісу компанії та весело проводити час, перевтілюючись у героїв гри.

Активне життя - це залучення працівників до заняття улюбленим видом спорту. Учасники клубу беруть участь у гірськолижних подорожах, ініціюють марафони, чемпіонати або ж велосипедні прогулянки мальовничими маршрутами в компанії вірних друзів та колег.

Суспільне життя - це все, що допомагає людині відчути себе справжньою людиною. Все, що дає змогу бути не просто частиною суспільства, а власноруч творити та змінювати його. Жити активним суспільним життям - це простягати руку допомоги тим, хто цього дійсно потребує. Працівники компанії організовують поїздки до дитячих будинків, притулків для тварин, будинків для людей похилого віку, беруть участь у екологічних проектах та заходах, що пропагують здоровий спосіб життя.

Для зручності спілкування на корпоративному порталі створено окрему сторінку для проекту DREAM TEAM. Тож будь-який працівник компанії може ініціювати те чи інше обговорення або подію та запросити до участі всіх друзів, не відходячи від робочого місця.

2012 року в рамках DREAM TEAM відбулося більш як 20 заходів, у яких взяло участь понад 500 працівників lifecell, а також їхніх друзів та членів родин з усіх регіонів України.


Екологія

Керуючись положеннями Глобального договору ООН, lifecell заохочує свій персонал робити все можливе для збереження природних ресурсів і докладає зусиль для поліпшення стану довкілля в глобальному масштабі.

У всіх видах своєї щоденної діяльності lifecell намагається дотримуватися стандартів "зеленого офісу". Завдяки цим старанням ми зменшуємо шкідливий вплив на довкілля й створюємо кращий світ для майбутніх поколінь. lifecell активно підтримує діяльність, спрямовану на покращення довкілля, і завжди віднаходить нові способи для збереження ресурсів та перероблення зужитих матеріалів.

Для нас діяльність згідно із засадами "зеленого офісу" - це:

  • безпечне та вмотивоване використання офісних ресурсів;
  • безпечний ужиток шкідливих для довкілля матеріалів та обладнання;
  • заощадження ресурсів (електроенергії, води, паперу);
  • виховання культури перероблення зужитого;
  • зменшення впливу на довкілля.

Головний та регіональні офіси lifecell належать до категорії "А" за показниками збереження енергії. Діяльність компанії відповідає державним стандартам щодо збереження довкілля; у нас є всі сертифікати, які свідчать про те, що всі наші матеріали та обладнання відповідають нормам екологічної безпеки та охорони здоров'я.

lifecell є прихильником електронного підпису, для того щоб максимально спростити всі процедури, що вимагають підпису клієнта. Це значно полегшить замовлення послуг lifecell, здійснення оплат, заміну SIM-картки, внесення змін до контракту та обмін документами між оператором та клієнтом. Це також сприятиме збереженню ресурсів та підвищенню ефективності роботи.

lifecell намагається зберігати всі документи в електронному вигляді; для нашого персоналу ми проводимо тренінги з використання електронних документів та презентацій. Це дозволяє не лише зменшити кількість використаного паперу, але й заощадити час.

Відеоконференції для тренінгів та стратегічних зустрічей дозволяють максимально скоротити кількість подорожей і в такий спосіб зменшити шкідливі викиди в атмосферу. Правила компанії, які зобов'язують до помірного використання транспортних засобів компанії, також сприяють мінімізації викидів вуглекислого газу.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити