Питання в категорії

Як відправити запит «Передзвони мені»?

Послуга «Передзвони мені» стане у нагоді, коли необхідно термінового здійснити дзвінок, а на рахунку недостатньо коштів і немає можливості його поповнити. З цією послугою Ви можете сповістити іншого абонента, щоб він Вам передзвонив. Це можливо зробити одним з наступних способів:

  • набрати *123*3*380ХХХХХХХХХ# та кнопка виклику,  де 380ХХХХХХХХХ — номер абонента, якому Ви бажаєте надіслати повідомлення з проханням передзвонити.
  • надіслати SMS з текстом 3[пробіл]380ХХХХХХХХХ на номер 123.
  • зателефонувати *123#, обрати категорію «Na zviazku», далі «Peredzvony meni» та вказати номер абонента, якому Ви бажаєте надіслати прохання передзвонити Вам у форматі 380ХХХХХХХХХ.
Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як замовити додаткові кошти за послугою «Додаткові гроші»?

Якщо у Вас закінчились гроші на рахунку, а швидко поповнитись не має можливості, Ви можете отримати додатково від 10 до 40 грн за послугою «Додаткові гроші». Ці кошти можна використовувати на будь-які послуги lifecell. Для замовлення послуги телефонуйте *117*1#. З послугою «Додаткові гроші» Ви зможете отримувати додатково від 10 до 40 грн автоматично кожного разу, коли на рахунку недостатньо коштів, повернувши їх після наступного поповнення у тому разі, якщо ви скористалися цими коштами.

Плата за замовлення послуги становить 3,00 грн (з ПДВ та ПФ) та утримується разом із використаними коштами відразу після наступного поповнення.

 
Чому я не можу скористатися послугою «Додаткові гроші»?

Надання послуги «Додаткові гроші» можливе за наступних обов‘язкових умов. Будь-ласка, переконайтесь чи відповідає їм ваш номер:

  • номер обслуговується в мережі lifecell більше 5-х місяців
  • було поповнення рахунку на 20 грн та більше за останні 60 днів
 
Як перевірити залишок кредитних коштів?

Дізнатись доступну суму додаткових коштів наберіть *111#. Для перевірки використаної суми та суми до сплати після поповнення - *111*111#

 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників