Тарифний план «Зроби сам»

1.png

Обирайте більше – платіть менше

1.png

Платіть за те, чим користуєтесь

1.png

Персональний тариф

Міграція на тарифний план «Зроби сам» недоступна.


Звертаємо вашу увагу, що з 04.11.2020 змінюються умови тарифу «Зроби сам». Вартість пакету послуг на 1 день складатиме 6 грн. Пакет послуг на 1 день включатиме: 300 МБ інтернету та безліміт на lifecell.

Крім того, абонентам, які підключили тариф «Зроби сам» з опцією «Безліміт на lifecell» до 28 листопада 2018 року вартість 4-тижневого пакету послуг буде збільшена на 15 грн.

З 20 жовтня до 15 грудня 2020 року включно ви маєте можливість безкоштовно змінити тариф на будь-який інший. Рекомендуємо обрати нові актуальні тарифи від lifecell, в яких діє спеціальна ціна для зареєстрованих/персоніфікованих абонентів.

У разі переходу на інший тарифний план оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.

Для визначення розрахункової вартості за день пакету послуг, необхідно поділити вартість такого пакету послуг на період його дії (кількість днів).

Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, що наводиться з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена плата на 4 тижні, нараховуються щоденні Пакети послуг:


Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.


Денний пакет послуг

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Інтернет, МБ

10

Вартість, грн/доба

3

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

При виборі пакету хвилин на ВСІ номери по Україні (інші мережі + lifecell)

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

5 грн за кожні 20 хвилин на 5 днів2

При виборі пакету з безлімітом на lifecell

Тариф на дзвінки на номери інших операторів України

3 грн/кожні 5 хв3

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн за 250 МБ на 5 днів4

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

1

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

5 MMS за 3 грн в день користування5

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України. Отримання телекомунікаційних послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

1Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

2Пакет хвилин нараховується з моменту здійснення першого дзвінка. Надані 20 хвилин можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня здійснення першого дзвінка. Якщо ви використаєте 20 хвилин раніше, Вам будуть надані наступні 20 хвилин на аналогічних умовах. У випадку відсутності 5 грн на рахунку, тариф на дзвінки - 1,00 грн/хв (за наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

3Пакет хвилин нараховується з моменту здійснення першого дзвінка. Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн. У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 1,00 грн/хв (за наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

4Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн. на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

5Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.

Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг (хвилини, інтернет) не накопичується та не переноситься на наступний строк.

Максимальна тривалість дзвінка в середені мережі та на інші номери по Україні – 30 хвилин.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 20.07.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020 р.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ