Тарифний план "Єдиний"

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Дізнатися більше  

Умови користування перевагами тарифу:


Дзвінки на номери мережі lifecell, грн/хв*

2,00

Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку, грн/хв*

2,00

Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України, грн/хв*

2,00

Інтернет

1 МБ/0,50 грн

SMS по Україні

1 SMS - 2,00 грн


* Вартість 1 сек. - 0,0334 грн.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1,00 грн за дзвінок.

Вартість заміни тарифного плану складає 75 грн.

Інші умови тарифного плану

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання електронних комунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

Тарифний план із зазначеними умовами діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Додаткові умови

При обслуговуванні за даним тарифним планом абонент зобов’язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(а) модернізацію, модифікацію та/або перепрограмування SIM-картки;

(б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карток) будь-якого іншого обладнання/застосування технології (GSM-шлюз/-мост/-маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований та/або перепрограмований телефон тощо).

Умови зміни тарифного плану

Для абонентів lifecell зміна чинного тарифного плану можлива на інший, доступний для підключення. За загальним правилом, у разі, якщо вартість 1-місячного, 30-денного, 4-тижневого пакету послуг за новим тарифним планом дорівнює або більша, ніж за чинним тарифним планом, перехід на умови нового тарифного плану є безкоштовним, в протилежному випадку вартість зміни тарифного плану становить 75,00 грн. (з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду) та стягується з особового рахунку негайно після зміни тарифного плану. У разі виключень із загального правила, в описі нового тарифного плану або в окремому повідомленні оператора зазначається вартість переходу, або що перехід на умови нового тарифного плану безкоштовний. Будь-ласка, уточнюйте інформацію, зателефонувавши до Контакт-центру оператора на номер 5433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі lifecell), або на номер 0800205433 (безкоштовно з абонентського номеру мережі будь-якого оператора мобільного або міського зв’язку України), або звернувшись до магазинів lifecell.

Строк дії

Мінімальний строк дії тарифного плану 7 (сім) календарних днів з дати його введення в дію.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити