Тарифний план «Особливий»

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Звертаємо вашу увагу, що з 4 листопада 2020 року вартість пакету послуг за тарифом «Особливий Розмови» становитиме 60 грн на 4 тижні. Інші умови тарифного плану не зміняться.

З 20 жовтня до 15 грудня 2020 року включно можна безкоштовно змінити тариф на будь-який інший. Рекомендуємо обрати з лінійки нових актуальних тарифів від lifecell, в яких діє спеціальна ціна для зареєстрованих/персоніфікованих абонентів.

Також ви можете створити персональний тарифний план «ХендМейд» із власною ціною. У разі переходу на інший тарифний план оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.


Пакет послуг

Розмови

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Месенджер BIP

Безкоштовно

Вартість, грн/4 тижні

50

Розрахункова вартість, грн/день*

1,78


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена плата на 4 тижні, нараховуються щоденні Пакети послуг.

Пакет послуг

Розмови

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Вартість, грн

3

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

3 грн за 5 хв до кінця дня

або 1,00 грн/хв1

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн за 250 МБ на 5 днів2

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

100 SMS за 3 грн в день користування3

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

5 MMS за 3 грн в день користування4

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України, окрім адміністративних територій м. Києва, Баришівського, Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Макарівського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького та Фастівського районів Київскої області, м. Дніпра та Дніпропетровського району Дніпропетровської області, м. Харкова, Харківського та Дергачівського районів Харківської області, м. Одеса, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського районів Одеської області, м. Львів, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Сколівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів Львівської області.

Використання пакетів послуг в зазначених районах можливе за умови сплати вартості пакету послуг «Один день поза межами Базової території», розмір якої становить — 0,75 грн в день користування.

Інформацію про райони, в межах яких діє пакет послуг, наведено станом на 16.07.2020 без урахування положень Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020.

1За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

2Надані 250 МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250 МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

3Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

4Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 22.02.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020 р.

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ