Акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен»

від 100 грн/ 365 днів

Розрахункова вартість – грн/день*

  • 20 ГБ інтернету
  • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої
  • 750 хв на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell)
  • Спеціальна ціна для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера1
  • Тариф діє та доступний для підключення з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно)*
Як підключитись
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг на 365 днів

«Смарт Лайф Феномен»

Інтернет

20 ГБ

+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 365 днів 3

Мобільна точка доступу (роздача інтернету через пристрої)

Безкоштовно

Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell)

750 хв

Застосунок Дія

Безліміт**

Вартість

Розрахункова вартість, грн/день

150 грн

0,41 грн/день2

Якщо номер lifecell зареєстровано/персоніфіковано1

130 грн

0,36 грн/день2

Якщо номер перенесено до lifecell1

100 грн

0,27 грн/день2


Корисні коди USSD

Повторне замовлення пакету послуг/365 днів

*700#

Перехід з інших тарифних планів

*439#

Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

1Спеціальні ціни для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера

Ви можете отримати спеціальну ціну на пакет послуг в разі реєстрації/персоніфікації свого номера та сплачувати 130 грн за 365-денний пакет послуг або у разі перенесення свого номера до lifecell – сплачувати 100 грн за 365-денний пакет послуг.
Номер вважається зареєстрованим, якщо він прив'язаний до ваших паспортних даних. Процедура реєстрації визначається Порядком реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі та внутрішніми процедурами оператора.
Номер персоніфіковано, якщо ви переходите з контракту на усний договір і зберігаєте свої персональні дані або надаєте свої дані під час реєстрації номера, але процес реєстрації не завершено та в інших випадках визначених Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
Спеціальна ціна починає діяти після підтвердження реєстрації / персоніфікації та поповнення рахунку на достатню суму для оплати пакету послуг на 365 днів. У разі наявності на рахунку достатньої суми для оплати пакету послуг на 365 днів (без здійснення додаткового поповнення рахунку), спеціальна ціна буде застосовуватися на наступний день після підтвердження реєстрації / персоніфікації номера або після повторного замовлення пакету послуг на 365 днів (*700#).
Дізнайтеся більше про реєстрацію та персоніфікацію на сайті lifecell.ua/uk/bank-id/.
Дізнатися більше про послугу перенесення номера та залишити заявку можна на сайті mnp.com.ua.

2Розрахункова вартість пакету послуг за день

Розрахункова вартість пакету послуг за день – це орієнтовна вартість, розрахована шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість пакету послуг за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.

3+1 ГБ на максимальній швидкості за кожні 30 хв вихідних дзвінків через BiP Out

Користуйтеся месенджером BiP! Це вигідно! При оплаті 365-денного пакету послуг за кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через BiP Out, ви отримаєте 1 ГБ інтернету на максимально можливій швидкості в мережі. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали об’єм пакету послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж 1 раз на день. Для замовлення наберіть *700#. Період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення.

*Період дії

Тарифний план діє з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно). Підключення до тарифу можливе з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно). В період з 30.03.2022 до 05.04.2022, абоненти, які обслуговуватимуться на акційному тарифному плані «Смарт Лайф Феномен», будуть переведені на тарифний план «Смарт Лайф». Нарахований та невикористаний пакет послуг на 365 днів зберігається до моменту його використання або до закінчення періоду його дії, залежно від того, яка з подій відбудеться раніше.

**Застосунок Дія

Доступ в застосунок Дія не тарифікується та надається без додаткової плати. Завантаження застосунку тарифікується згідно з умовами тарифного плану.

Зберігайте фото, відео та інші файли у додатку lifebox!

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є інтернет.
Активуйте підписку на lifebox тут

Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте додаток «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте та відключайте послуги.

Повторний та додаткові пакети послуг

У разі вичерпання обсягу певного виду наданих телекомунікаційних послуг (хвилин або інтернет-трафіку) в межах пакету послуг на 365 днів, наступний повний пакет послуг за вашим тарифом буде надано автоматично, якщо на рахунку є достатня сума (залишок невикористаного інтернет-трафіку або хвилин зберігається і його можна використати до кінця періоду дії нарахованого пакету послуг).
У разі, коли на рахунку немає достатньої суми для оплати 365-денного пакету послуг та за наявності достатньої суми на рахунку для додаткового пакету послуг, автоматично нараховуватиметься додатковий пакет послуг, залежно від того який з видів телекомунікаційних послуг було вичерпано. У випадку вичерпання обсягу обох видів телекомунікаційних послуг (хвилин та інтернет-трафіку) в межах пакету послуг на 365 днів за наявності на рахунку коштів для придбання тільки одного додаткового пакету послуг, нараховуватиметься додатковий пакет послуг з тим видом телекомунікаційної послуги, яка буде використана першою.

Додатковий пакет послуг

Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell), хв

250

Період дії

З дати нарахування до закінчення періоду дії основного 365-денного пакету послуг

Вартість, грн

50

Інтернет, ГБ

5

Період дії

З дати нарахування до закінчення періоду дії основного 365-денного пакету послуг

Вартість, грн

50

«МелоРінг»

Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

Дізнатися більше  


Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

  • не оплачено пакет послуг на 365 днів або додатковий пакет послуг;
  • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 365 днів або додаткового пакету послуг до закінчення періоду його дії;
  • використовуються послуги, не включені до пакету послуг на 365 днів або додаткового пакету.

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)

1,00 грн/хв4

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн

500 МБ / 10 грн

Якщо на рахунку < 10 грн

250 МБ / 5 грн

Після оплати 30 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування5

MMS по Україні, грн/шт

5 MMS за 3 грн в день користування6

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


4За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

5Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

6Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.


Інші умови тарифного плану


Після підключення до тарифного плану «Смарт Лайф Феномен» абоненти мають право безкоштовно перейти на тарифний план «Смарт Лайф», набравши *439#. У випадку переходу на «Смарт Лайф» протягом 3 днів з дати підключення до акційного тарифного плану «Смарт Лайф Феномен», 365-денний пакет послуг нарахований за акційним тарифним планом «Смарт Лайф Феномен» зберігається та до нього додається частина 4-тижневого пакету послуг тарифного плану «Смарт Лайф» у вигляді безлімітного інтернет-трафіку для користування соціальних мереж Facebook, Instagram, Twitter, застосунку Дія та безліміт на lifecell після використання хвилин з пакету послуг акційного тарифного плану «Смарт Лайф Феномен».


У випадку переходу на «Смарт Лайф» на 4-ий день і пізніше з дати підключення до акційного тарифного плану «Смарт Лайф Феномен», 365-денний пакет послуг нарахований за акційним тарифним планом «Смарт Лайф Феномен» зберігається, пакет послуг на 4 тижні тарифного плану «Смарт Лайф» нараховується за умови оплати відповідного пакету послуг.


Після закінчення періоду дії акційного тарифного плану «Смарт Лайф Феномен», всі абоненти, які обслуговуватимуться на його умовах станом на дату припинення його дії, будуть переведені у період з 30.03.2022 до 05.04.2022 на тарифний план «Смарт Лайф». Всі пакети послуг придбані та не використані до припинення дії акційного тарифного плану «Смарт Лайф Феномен» будуть чинні після переведення на умови обслуговування за тарифним планом «Смарт Лайф», протягом періоду дії таких пакетів послуг або до дати вичерпання їх обсягу, залежно від того, яка з подій відбудеться раніше.

У період з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно) всі стартові пакету з тарифом «Смарт Лайф» будуть активуватися на тарифі «Смарт Лайф Феномен».


Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — до 29.03.2022. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 15.12.2021 р.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 15.12.2021 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

м. Київ