Тарифний план «Шкільний Лайф»

75 грн/ 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

  • 7 ГБ інтернету
  • Безліміт на lifecell
  • Безліміт на два «Обрані номери»
Як підключитись
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг на 4 тижні

Шкільний Лайф

Інтернет

7 ГБ

+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 4 тижні

Дзвінки на номери lifecell

Безліміт

Дзвінки на «Обрані номери» (один або два номери інших мобільних операторів)

Безліміт2

Застосунок Дія

Безліміт3

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)4

Безліміт

Месенджери4

Безліміт

Вартість

Розрахункова вартість, грн/день

75 грн

2,68 грн/день*

Управління "Обраними номерами"5

*323#

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#

Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

*Розрахункова вартість пакету послуг за день

Розрахункова вартість пакету послуг за день – це орієнтовна вартість, розрахована шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість пакету послуг за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.

1Строк дії додаткового гігабайта

Строк дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

2Безліміт на один або два номери інших мобільних операторів

За умовами тарифного плану абоненту надається необмежена кількість хвилин для здійснення дзвінків на «Обрані номери» по Україні. Після використання 50 хвилин на день на «Обрані номери» (в сукупності), тривалість дзвінка на будь-який з таких номерів буде тривати не більше 3 хвилини з необмеженою кількістю таких дзвінків.

3Застосунок Дія

Доступ в застосунок Дія не тарифікується та надається без додаткової плати. Завантаження застосунку тарифікується згідно з умовами тарифного плану.

4Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter, а також месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, BiP і Telegram за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

5Управління «Обраними номерами»

У пакеті послуг на 4 тижні надається можливість використовувати один або два «Обраних номера» (інші мобільні номери, окрім номерів lifecell) та здійснювати безлімітні дзвінки на такі номери. Перші два обрання номерів надаються без додаткової плати. Вартість третього та кожного наступного обрання номеру (зокрема, внаслідок видалення попередньо обраного номеру та його заміни на новий) складатиме 25 грн (разовий платіж за кожне обрання номеру в межах пакету послуг на 4 тижні).

Послуга «Обрані номери»

Кількість «Обраних номерів» можливо збільшити до 5 (отримати 3 додаткові обрані номери в рамках пакету послуг на 4 тижні тарифного плану «Шкільний Лайф») з послугою «Обрані номери». Вартість послуги складає 25 грн на 4 тижні за 1 номер. Плата за послугу стягується в момент підключення та в подальшому стягується при кожній оплаті пакету послуг на 4 тижні. Кожен наступний пакет послуг буде нараховуватись з послугою «Обрані номери». Таким чином, плата за пакет послуг на 4 тижні буде збільшено на 25 грн за кожен додатковий номер та складатиме: за 3 номери – 100 грн, 4 номери – 125 грн, 5 номерів - 150 грн.
Якщо обрані номери (як надані в межах пакету послуг на 4 тижні тарифного плану «Шкільний Лайф», так і підключені в рамках послуги «Обрані номери») були перенесені до мережі lifecell, заміна таких номерів буде відбуватися безкоштовно (перевірити в мережі якого оператора обслуговується номер, можливо за посиланням).

Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали об’єм пакету послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж 1 раз на день. Для замовлення наберіть *700#. Період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення.

Зберігайте фото, відео та інші файли у додатку lifebox!

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте додаток «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте та відключайте послуги.

Пакет послуг на 1 день

При несвоєчасній оплаті пакету послуг на 4 тижні буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому разі застосовуються стандартні тарифи.

Пакет послуг на 1 день

Інтернет, МБ

100

Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell), хв

25

Вартість, грн

7

Меню управління

*103#

«МелоРінг»

До вартості пакету послуг або при переході на даний тарифний план включено мелодію за умовами послуги «МелоРінг» на 15 днів (з днем активації або переходу включно). Після закінчення цього строку мелодія автоматично відключається. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися мелодією, замовте послугу «МелоРінг» за 10 грн/30 днів. Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

Дізнатися більше  


Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

  • не оплачено пакет послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії;
  • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на 4 тижні або 1 день.

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)

1,00 грн/хв6

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн

500 МБ / 10 грн

Якщо на рахунку < 10 грн

250 МБ / 5 грн

Після оплати 30 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування7

MMS по Україні, грн/шт

5 MMS за 3 грн в день користування8

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


6За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

7Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

8Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.


Інші умови тарифного плану


Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 02.09.2021 р.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 02.09.2021 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

м. Київ