Тарифний план «Лайфхак Контракт»

125 грн/ 30 днів
Як підключитись

Розрахункова вартість – грн/день*

  • Безліміт на lifecell
  • 20 ГБ + використані ГБ в попередньому 30-денному пакеті послуг Інтернету
  • 250 хв на інші мережі по Україні
  • 250 SMS по Україні
  • 50 ГБ хмарного сховища lifebox безкоштовно

Активуйте підписку на lifebox тут

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг 

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на інші мережі по Україні, хв

250

Інтернет

20 ГБ+1

SMS по Україні

250

Хмарне сховище lifebox2

50 ГБ

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)

Включено

Вартість, грн/30 днів

125

Розрахункова вартість, грн/день*

4,17

Вартість повторного замовлення пакету послуг до закінчення 30 днів, грн

125

Повторне замовлення пакету послуг/30 днів

*700#1.png

Перехід з інших тарифних планів

*715#1.png

Музичний
додаток fizy
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


1До вказаного в таблиці об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 30-денному пакеті послуг.

Після переходу з тарифного плану «Лайфхак», «Лайфхак Плюс» або «Лайфхак Platinum» при нарахуванні 30-денного пакету послуг в рамках тарифу «Лайфхак Контракт» враховується кількість використаного інтернет-трафіку в рамках останнього використаного пакету послуг поперенднім тарифним планом.

2Пакет послуг тарифного плану «Лайфхак Контракт» включає підписку на додаток lifebox 50 ГБ за умови оплати вартості 30-денного пакету послуг. При здійсненні переходу з інших тарифних планів на тарифний план «Лайфхак Контракт» необхідно деактивувати підписку на додаток lifebox (50 ГБ або 500 ГБ), що були активовані раніше (крім підписки на додаток lifebox 50 ГБ, якщо вона включена в умови попереднього тарифного плану).

Використовуйте лайфхаки від lifecell на повну!

1. Качайте та отримуйте ще більше ГІГАБАЙТІВ! 

Використовуйте більше Інтернет-трафіку в рамках наданого 30-денного пакету послуг, та отримуйте стільки ж, та ще 20 ГБ у наступному 30-денному пакеті послуг.

Наприклад:

  • В першому 30-денному пакеті послуг, Ви використали 15 ГБ Інтернет-трафіку, при нарахуванні наступного 30-денного пакету послуг, Вам буде надано 35 ГБ (15 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).
  • Після чого, якщо Ви використаєте усі 35 ГБ, то при нарахуванні наступного 30-денного пакету послуг, отримаєте вже 55 ГБ (35 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).

Дані щодо обсягу інтернет трафіку, яку абонент використав в рамках попереднього 30-денного пакету послуг тарифу «Лайфхак Контракт», фіксуються та зберігаються протягом 7 днів. Тобто, у випадку, якщо з моменту закінчення останнього 30-денного пакету послуг пройшло більше ніж 7 днів, то при замовленні нового 30-денного пакету послуг буде нараховано інтернет трафік у розмірі 20 ГБ.

2. Замовлення пакету послуг до моменту закінчення періоду дії попереднього

Замовляйте наступний 30-денний пакет послуг до закінчення періоду дії попереднього - набирайте *700#. Замовляти 30-денний пакет послуг можна не частіше ніж один раз на день.

3. Завантажуйте BiP та спілкуйтесь без обмежень!

Телефонуйте на будь-які мобільні номери по Україні. Спілкуйтесь, пишіть, відправляйте файли навіть без грошей на рахунку.

4. Використовуйте безкоштовний додаток fizy та слухайте найпопулярніші радіостанції України! 

Музичний додаток fizy запам’ятовує ваші улюблені радіостанції, дозволяючи одразу ж відкривати їх наступного разу.

5. Залишайтесь завжди онлайн! 

Користуйтесь соцмережами Facebook, Instagram і Twitter без плати за трафік. Доступ надається в рахунок плати за 30-денний пакет послуг.

6. Використовуйте додаток lifebox та зберігайте фото, відео та інші файли! 

Отримайте безпечне зберігання інформації з доступом з будь-якої точки світу, де є Інтернет.

7. Встановлюйте додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки з акцією Shake&Win! 

Отримайте доступ до загальної інформації за номером. Легко управляйте тарифами або додатковими послугами та іншими функціями. Завантажити додаток «Мій lifecell».

8. Пакет послуг на один день

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакету послуг на 30 днів, у вас є можливість замовити пакет послуг на один день, який буде нараховуватися щоденно за умови достатньої суми на рахунку. В іншому випадку застосовуються стандартні тарифи, а доступ до Інтернету буде обмежено.

Для абонентів, які підключились на даний тарифний план до 27.11.2018 року (включно), якщо не сплачена плата за пакет послуг на 30 днів, нараховуються денні Пакети послуг за замовчуванням.

Пакет послуг на один день

Дзвінки на номери lifecell

Безліміт

Інтернет, МБ

150

Дзвінки на інші номери по Україні, хв

5

Вартість, грн / один день

10

Замовлення послуги / керування послугою

*103#

Дізнатися більше  

Тарифи понад 30-денний пакет послуг або якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено.

Інтернет

Доступ до мережі Інтернет буде обмежено до моменту повної оплати пакету послуг, або до моменту замовлення додаткових пакетів послуг з інтернет трафіком.

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

0,60

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн/шт

100 SMS за 2 грн в день користування1

MMS на номери українських мобільних операторів, грн/шт

1,30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,80 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS
(деталі тут)


1Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

У проміжок часу з 1-го по 20-е число кожного календарного місяця на основний рахунок повинен бути внесений обов'язковий щомісячний платіж (далі - ОЩП) в розмірі 0,01 грн. У разі відсутності ОЩП в заданий проміжок часу вихідні послуги будуть тимчасово припинені, починаючи з 21-го числа поточного календарного місяця. Вхідні послуги будуть доступні протягом перших 3-х календарних місяців з моменту припинення надання вихідних послуг, після закінчення зазначеного терміну, надання таких послуг також буде припинено. Для відновлення можливості здійснення вихідних послуг достатньо внести мінімум 0,01 грн на основний рахунок.

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дата введення тарифного плану в дію — 07.02.2018 р. Мінімальний строк дії тарифного плану— 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 14.02.2019 р.

Активувавши SIM-карту lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників