Тарифний план «Гнучкий Лайф»

від 100 грн/ 4 тижні

Розрахункова вартість – грн/день*

  • До 30 ГБ або до 1250 хв на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell)
  • Безліміт на lifecell1
  • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої
  • Спеціальна ціна для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера2
  • Тарифний план доступний також на eSIM
Як підключитись
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.Пакет послуг на 4 тижні

«Гнучкий Лайф»

Пакети

5 пакетів4

Інтернет

Або до 30 ГБ

(1 пакет дорівнює 6 ГБ)

+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 4 тижні 5

Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell)

Або до 1250 хв

(1 пакет дорівнює 250 хв)

Далі – безліміт на lifecell1

Мобільна точка доступу (роздача інтернету через пристрої)

Безкоштовно

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)

Безліміт6

Хмарне сховище lifebox

50 ГБ

Застосунок Дія

Безліміт*

Вартість

Розрахункова вартість, грн/день

140 грн

5 грн/день3

Якщо номер lifecell зареєстровано/персоніфіковано2

120 грн

4,28 грн/день3

Якщо номер перенесено до lifecell2

100 грн

3,57 грн/день3
Корисні коди USSD

Перехід з інших тарифних планів

*478#

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#

Управління пакетом послуг на 1 день

*103#

Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

1Безліміт на lifecell

Безліміт на номери lifecell надається після використання всіх хвилин на мобільні номери по Україні, наданих в пакеті послуг на 4 тижні.

2Спеціальні ціни для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера

Ви можете отримати спеціальну ціну на пакет послуг в разі реєстрації/персоніфікації свого номера та сплачувати 120 грн за 4-тижневий пакет послуг або у разі перенесення свого номера до lifecell – сплачувати 100 грн за 4-тижневий пакет послуг.
Номер вважається зареєстрованим, якщо він прив'язаний до ваших паспортних даних.
Номер персоніфіковано, якщо ви переходите з контракту на усний договір і зберігаєте свої персональні дані або надаєте свої дані під час реєстрації номера, але процес реєстрації не завершено.
Спеціальна ціна починає діяти після підтвердження реєстрації / персоніфікації та поповнення рахунку на достатню суму для оплати пакету послуг на 4 тижні. У разі наявності на рахунку достатньої суми для оплати пакету послуг на 4 тижні (без здійснення додаткового поповнення рахунку), спеціальна ціна буде застосовуватися на наступний день після підтвердження реєстрації / персоніфікації номера або після повторного замовлення пакету послуг на 4 тижні (*700#).
Дізнайтеся більше про реєстрацію та персоніфікацію на сайті lifecell.ua/uk/bank-id/.
Дізнатися більше про послугу перенесення номера та залишити заявку можна на сайті mnp.com.ua.

3Розрахункова вартість пакету послуг за день

Розрахункова вартість пакету послуг за день – це орієнтовна вартість, розрахована шляхом ділення вартості такого пакету послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість пакету послуг за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакету послуг здійснюється лише у повному обсязі.

45 пакетів

Пакет послуг на 4 тижні складається із п’яти пакетів, кожен з яких надає абоненту можливість отримати 250 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) або 6 ГБ інтернет-трафіку. Абонент має право самостійно обирати який вид послуг (хвилини або інтернет-трафік) отримувати в межах пакету послуг на 4 тижні. Залежно від події, яку здійснює абонент, йому нараховується відповідний 1 пакет з обсягом хвилин або 1 пакет з обсягом інтернет-трафіку. Загальна кількість пакетів складає 5 в цілому для обох видів послуг. Таким чином, абонент може отримати в межах пакету послуг на 4 тижні за рахунок вказаних 5 пакетів наступний обсяг послуг: 1) 1250 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) або 2) 1000 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) і 6 ГБ; або 3)750 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) і 12 ГБ; або 4) 500 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) і 18 ГБ; або 5) 250 хвилин на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell) і 24 ГБ; або 6) 30 ГБ. Після використання обсягу першого пакету, автоматично надається другий/третій/четвертий/п’ятий пакет протягом періоду їх дії. Невикористані пакети послуг не зберігаються та не переносяться на наступний період дії.

5+1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків через BiP Out

Користуйтеся месенджером BiP! Це вигідно! При оплаті 4-тижневого пакету послуг за кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через BiP Out, ви отримаєте 1 ГБ інтернету на максимально можливій швидкості в мережі. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

6Послуги без плати за інтернет-трафік

Ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram, Twitter, а також Facebook Messenger за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними застосунками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

*Застосунок Дія

Доступ в застосунок Дія не тарифікується та надається без додаткової плати. Завантаження застосунку тарифікується згідно з умовами тарифного плану.

Замовлення повторного пакету послуг до закінчення періоду дії поточного

Якщо ви використали обсяг пакету послуг у межах свого тарифного плану, можна замовити повторний пакет послуг, не чекаючи на закінчення періоду дії поточного пакету. Замовити повторний пакет послуг можна не частіше, ніж один раз на день. Для замовлення наберіть *700#. Період дії достроково замовленого пакету послуг не додається до періоду дії поточного пакету, а обчислюється з дати замовлення.

Зберігайте фото, відео та інші файли у хмарному сховищі lifebox

У хмарному сховищі lifebox інформація буде зберігатися у безпеці, а доступ для вас відкрито з будь-якої точки світу, де є Інтернет.
Активуйте підписку на lifebox тут

Встановіть додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки за акцією Shake&Win!

Завантажте мобільний застосунок «Мій lifecell» та отримайте доступ до всієї інформації про ваш номер. Легко змінюйте тариф, підключайте/відключайте послуги, швидко та безпечно поповнюйте рахунок, беріть участь в акціях та багато іншого.

Пакет послуг на 1 день

При несвоєчасній оплаті пакету послуг на 4 тижні буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому разі застосовується стандартна тарифікація.

Пакет послуг на 1 день

Інтернет, МБ

650

Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell), хв

65

Вартість, грн

15

Меню управління

*103#

«МелоРінг»

До вартості пакету послуг або при переході на даний тарифний план включено мелодію за умовами послуги «МелоРінг» на 15 днів (з днем активації або переходу включно). Після закінчення цього строку мелодія автоматично відключається. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися мелодією, замовте послугу «МелоРінг» за 10 грн/30 днів. Для підключення послуги «МелоРінг» треба зателефонувати на короткий номер 5050 або набрати *150#.

Дізнатися більше  


Стандартна тарифікація


Стандартна тарифікація застосовується, якщо:

  • не оплачено пакет послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії;
  • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на 4 тижні або 1 день.

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)

1,00 грн/хв7

Інтернет (МБ надаються до кінця дня)

Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн

500 МБ / 10 грн

Якщо на рахунку < 10 грн

250 МБ / 5 грн

Після оплати 30 грн впродовж дня

безліміт 2.5G

Послуги обміну повідомленнями

SMS по Україні, грн

100 SMS за 3 грн в день користування8

MMS по Україні, грн/шт

5 MMS за 3 грн в день користування9

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


7За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

8Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

9Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.


Інші умови тарифного плану


Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Після переходу на будь-який інший тарифний план залишок хвилин / інтернет-трафіку, які почали використовуватися за пакетом послуг тарифу «Гнучкий Лайф» зберігається за абонентом до кінця періоду дії відповідного пакету послуг або до вичерпання їх обсягу.

Невикористані пакети, надані в межах тарифного плану «Гнучкий Лайф» будуть перенесені для використання в межах нового тарифного плану у вигляді інтернет-трафіку (1 невикористаний пакет = 6 ГБ) з періодом використання до кінця періоду дії відповідного пакету послуг тарифу «Гнучкий Лайф» або до вичерпання їх обсягу.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 21.04.2021 р.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 21.04.2021 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

м. Київ