Тарифний план «3G Смартфон»

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Акція «Вдвічі більше Інтернету»! Відтепер вдвічі більше емоцій, вдвічі більше спілкування, адже ми вдвічі збільшили обсяг 3G+ Інтернету та дзвінків на інші мережі в нашому тарифі. Приємно, що ціни не змінились!

 

Існуючі абоненти тарифного плану «3G+ Смартфон» можуть підключити акцію "Вдвіче більше інтернету", набравши *222# Користуйтесь акцією протягом 90 днів.

 

Пакет послуг з акцією «Вдвічі більше Інтернету»!1

 

 

L

3G+ Інтернет

8 ГБ
4 ГБ

Соцмережі 

Безкоштовно2

Месенджер BIP

Безкоштовно

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на номери інших операторів, хвилин

500
200

SMS по Україні

1500

Вартість, грн/30 днів

150

Розрахункова вартість, грн/день*

5,00

Зміна пакету послуг

*703# 1.png


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


Поєднуйте традиційне спілкування з космічними швидкостями 3G Інтернету! Тарифний план “3G+ Смартфон” - це ваша музика та відео з улюблених онлайн-сервісів, відео-дзвінки, онлайн-ігри, безліміт на lifecell, хвилини на інших операторів та SMS.

 

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена плата за пакет послуг на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг

S

M

L

3G+ Інтернет З підключеною акцією «Вдвічі більше Інтернету»

100 МБ
75 МБ

150 МБ
100 МБ

300 МБ
150 МБ

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Безліміт

Безліміт

SMS по Україні

50

50

50

Вартість, грн/день

4

6

9

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell, грн/хв

1,003

Дзвінки на номери інших операторів України, грн/хв

3 грн за кожні 5 хвилин4

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн за 100 МБ

або 5 грн за 50 МБ5

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

1,00

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

5 MMS за 3 грн в день користування6

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

 

 

1Акція «Вдвічі більше Інтернету»

З 04.11.2015 акція автоматично активується при переході на тарифний план «3G Смартфон» або при активації стартового пакету з тарифним планом «3G Смартфон». Існуючі абоненти тарифного плану «3G Смартфон» можуть підключити акцію, набравши *222#.

Згідно з умовами акції, абонент отримує збільшений щоденний або 30-денний пакет послуг. Акційний строк отримання збільшеного пакету послуг – 90 календарних днів. Акційний строк надається лише при першому підключенні до акції.

Після акційного періоду плата за збільшений 30-денний пакет послуг складе: в пакеті S – 65 грн, в пакеті M – 115 грн, в пакеті L – 180 грн. Плата за збільшений щоденний пакет послуг складе: в пакеті S – 4,50 грн, в пакеті M – 7 грн, в пакеті L – 10,50 грн.

Відмовитись від участі в акції можна, набравши *222#. Після відключення, повторна активація акції «Вдвічі більше Інтернету» можлива через 30 днів.

Підключення до акції – на постійній основі.


2Акція! Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень, додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти!

Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційним додатком для планшетів та смартфонів або мобільною чи веб-версією сайту.

Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг протягом 6 місяців з початку акції або з моменту підключення абонента. Якщо вартість пакету послуг на 30 днів не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами будуть тарифікуватися згідно тарифного плану. При переході на інший тарифний план акція зберігається, якщо за  умовами тарифу, обраного для переходу, передбачено користування даною акцією (детальніше в описі кожного тарифу). В іншому випадку акцію буде відключено. Взяти участь в акції можливо тільки 1 раз.

Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як наприклад Youtube та інші передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Також передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану при використанні точки доступу WAP.

Акція діє до 31.12.2016 р. (включно)

 

Усі Інтернет пропозиції та пакетні МБ за тарифним планом, що не передбачають доступ до 3G+ технології, недоступні для активації та при переході на тариф деактивуються, отримані МБ анулюються.

 

Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

3За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

4Нараховані 5 хвилин надаються до кінця дня. У випадку використання 5 хвилин раніше, будуть надані наступні 5 хвилин за 3 грн. У випадку, якщо на рахунку менше 3 грн, вартість дзвінків на інші мережі – 1,00 грн/хв. За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

5Доступ до Інтернету тарифікується та надається як 100 МБ за 10 грн, або 50 МБ за 5 грн, якщо на рахунку менше 10 грн. Надані 100 або 50 МБ можна використати протягом поточної доби. Щодня доступна необмежена кількість додаткових пакетів. У випадку відсутності 10 або 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет 0,25 грн/МБ.

6Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.

У випадку міграції на інший тарифний план, оплачений 30-денний Пакет послуг зберігається, окрім залишку інтернет МБ. В разі міграції на інший Пакет послуг тарифного плана «3G Смартфон», оплачений Пакет послуг переноситься повністю.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію – 19.05.2015.

Умови тарифного плану наведено станом на 13.05.2020

Територія дії умов тарифного плану – вся територія України, окрім тимчасово окупованих територій.

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ