Platinum Services UA
Команда досвідчених консультантів та спеціальна група підтримки готова прийти на допомогу у найнестандартніших ситуаціях. Приємні знижки у ваших улюблених закладах, закриті вечірки, майстер-класи, кіно, розіграші подарунків та ще багато всього.


Турботу можна виявляти по-різному!
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Умови Послуги діють на всій території України. Отримання Послуги на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв'язку з обставинами, що знаходяться по за межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл».
Питання і відповіді
Хто може підключити послугу PLATINUM сервіс?
Послуга доступна до підключення для абонентів ТОВ «лайфселл», які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів.
Як підключити послугу?
Наберіть *801# та оберіть відповідний пакет. Послуга надається відразу після списанням плати за замовлення відповідного пакету послуги в повному обсязі. По закінченню періоду дії нарахованого пакету послуги надається наступний пакет, за умови наявності коштів на рахунку для оплати.
Як відключити послугу?
Наберіть *801#. Кошти за користування послугою поверненню не підлягають.
Куди звертатись, якщо виникли запитання про послугу PLATINUM сервіс?
Пишіть у Facebook Платону Клубенку. Якщо ви абонент lifecell, зателефонуйте на номер 5433 (безкоштовно).
Як замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM без додаткової плати?
Для того, щоб замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM зверніться у будь-який магазин, що працює під торговельною маркою lifecell. Замінити SIM-картку та/або отримати резервну SIM без додаткової плати можуть абоненти, які подключили пакет «PLATINUM Plus сервіс». Абонент може скористатися цією можливістю один раз протягом календарного року.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ