KIDSTER

lifecell Kidster – це послуга, що передбачає безлімітний доступ до розвиваючих ігор та додатків для дітей віком від 3 до 12 років, доступних на порталі http://kidster.lifecell.ua. Завантажуйте топовий контент без обмежень з веб-порталу Kidster. Користувачам доступний великий каталог якісних ігор, розвиваючих додатків для розваги або навчання в різноманітних напрямках: стратегії, головоломки, перегони, аркади тощо. Оновлення каталогу відбувається на щотижневій основі.

Грайте та користуйтеся завантаженими додатками навіть без доступу до Інтернету. Після відключення послуги ви зможете ще 10 разів скористатися завантаженими з Kidster Android-додатками. Для подальшого використання додатків потрібно знову замовити послугу.

Як скористатись


Основні переваги Kidster:

 • 500+ сучасних топових ігор та додатків;
 • для користувачів послуги всі додатки на http://kidster.lifecell.ua безкоштовні (навіть ті, які в on-line сторах є платними);
 • для всіх додатків відключена реклама;
 • відсутність вірусів, дорослого контенту і контенту, де є насильство;
 • у додатках активовані внутрішньо ігрові бонуси;
 • замовлення та оплата послуги здійснюється з мобільного телефону;
 • мобільний інтернет-трафік для користування послугою Kidster безкоштовний на території України;
 • можливість користування offline.

Заходьте на http://kidster.lifecell.ua та завантажуйте будь-які ігри та додатки без обмежень та без плати за інтернет-трафік!

Грайте та користуйтеся завантаженими додатками навіть без доступу до Інтернету!

Послуга доступна для користувачів Android.


Підключення послуги

Замовте послугу lifecell Kidster на порталі http://kidster.lifecell.ua.

Це можна зробити під час завантаження ігор та додатків, або в особистому кабінеті. При першому замовленні послуга не тарифікується протягом 7 (семи) днів з дня підключення. Вартість користування послугою за перші 7 днів включена в плату за подальше користування послугою.


Вартість

 • Плата за 7 днів - 11 грн (враховуючи всі податки та збори).
 • Плата за 1 день - 1,75 грн (враховуючи всі податки та збори).

При цьому за замовчуванням здійснюється оплата послуги за 7 днів. У разі відсутності достатньої суми коштів на рахунку абонента для здійснення оплати за послугу за 7 днів, здійснюється оплата послуги за 1 день.

Послуга замовляється на необмежений період часу до моменту відмови від неї, або до моменту припинення її надання. Кожні 7 днів з абонентського рахунку списується 11 грн за 7 днів користування послугою.

Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 1,75 грн, та доступ надається на 1 день.

Вартість послуги lifecell Kidster вказана з урахуванням ПДВ і ПФ.

Якщо ви використовуєте програму lifecell Kidster в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з вашим тарифом.

Зверніть увагу, що з 21.04.2021 вартість послуги становитиме 14 грн/7днів або 2 грн/день (враховуючи всі податки та збори).


Відключення послуги

Для відмови від послуги:

 • надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 519 (не тарифікується)
 • або через браузер телефону зайдіть на http://kidster.lifecell.ua оберіть розділ «Мій профіль» і натисніть кнопку «Вимкнути»

Послуга надається ТОВ «ГЕЙМЛОФТ».

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ