Акція 500 студХВИЛин

Щоб досхочу говорити і про сесію, і про канікули, і про викладачів, і про дівчат, і про хлопців, тобі, студенту, потрібні хвилини для дзвінків.


А головне, аби ці хвилини діяли не лише всередині мережі, а щоб можна було дзвонити на будь-які номери по Україні: міські, мобільні, lifecell!


Саме тому абонентам lifecell, учасникам Campus, без додаткової плати надаються акційні 500 BiP Out хвилин у месенджері BiP для дзвінків по Україні на будь-які номери (міські, мобільні, lifecell). Вони точно знадобляться, коли вичерпаються хвилини у твоєму пакеті послуг.

Дізнатися більше

Все що тобі потрібно:

 • бути абонентом lifecell, учасником Campus (реєстрація: https://lifecamp.com.ua/sign-up/),
 • завантажити додаток BiP (https://bit.ly/3e96tTX​)
 • оплатити свій пакет послуг за тарифним планом

BiP – це новітній месенджер, для:

 • миттєвої відправки та отримання фото, відео, аудіо, текстових повідомлень та документів
 • дзвінків на міські та мобільні номери

Переваги BiP:

 • якщо ти абонент lifecell, то користування інтернет-трафіком через BiP не тарифікується в межах України
 • після першого завантаження BiP абоненти lifecell отримують приємний сюрприз - 2 ГБ Інтернету на 7 (сім) днів
 • за кожні 30 хвилин дзвінків з BiP Out можливо отримати 1 Гб інтернету
 • якщо ти знаходишся у такому місці, де немає мобільного зв’язку, але є Wi-Fi, то додзвонитися і прийняти дзвінок можна тільки через BiP на будь-які мобільні на міські номери. Це корисний лайфхак!
 • BiP SOS! Отримайте 100 хвилин BiP Out, які діють до кінця дня! Наберіть *911#
 • Обирай свою ціль і отримуй щомісяця від 1 до 6 ГБ з програмою BiP Бумеранг

Повні умови

Акція діє з 01.06.2020 до 31.12.2020 включно на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Учасники акції – абоненти ТОВ «лайфселл», що уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі на умовах попередньої оплати та обслуговуються за індивідуальними тарифними планами, у межах яких діють пакети послуг періодом дії 4 тижні або 30 днів (далі – Учасники). В акції не беруть участі абоненти, що користуються послугою «Віртуальний номер BiP», а також тарифами без плати за пакет послуг.

Учасниками акції є абоненти «лайфселл», що зареєстровані в програмі лояльності lifecell Campus, які оплатили свій пакет послуг.

Отримати BiP Out хвилини учасник акції може лише раз на 4 тижні, якщо його тарифний план діє 4 тижні, або раз на 30 днів, якщо тарифний план діє 30 днів.

BiP Out хвилини не зберігаються при переході на контракту форму обслуговування (укладення письмового договору про надання телекомунікаційних послуг).

Під час дії акції, окрім пакетів послуг періодом дії 4 тижні або 30 днів, які будуть придбані учасниками в межах їхніх тарифних планів, буде нарахований додатковий пакет послуг, що включатиме: 500 BiP Out хвилин для дзвінків через додаток BiP на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell). Додатковий пакет послуг нараховується на період дії основного пакету послуг у межах тарифного плану, а саме 4 тижні або 30 днів. Додатковий (акційний) пакет послуг нараховуватиметься протягом усього періоду дії акції за умови виконання Учасником умов акції.

2.3. Пакет послуг, що включає 500 акційних BiP Out хвилин, використовується першочергово.

2.4. При укладанні Учасником письмового договору про надання телекомунікаційних послуг, додатковий пакет послуг анулюється.

3. Проведення цієї акції здійснюється згідно з чинним законодавством України та умовами акції. Усі відносини, що стосуються проведення цієї акції, та не врегульовані умовами акції, регулюються чинним законодавством України. При неоднозначному тлумаченні умов акції, остаточне рішення приймається оператором у межах чинного законодавства України. Рішення оператора з усіх питань, пов'язаних з проведенням акції, є остаточними і не підлягають перегляду.

4. При підозрі у ТОВ «лайфселл», що абонент, який бере участь в акції, вдається до шахрайських дій або використовує можливість участі в акції з комерційною метою, оператор має право відмовити такому абонентові у можливості участі в акції та/або припинити надання послуг згідно з акцією.

5. ТОВ «лайфселл» має право змінювати умови та період дії акції за умови повідомлення про це на своєму веб-сайті http://www.lifecell.ua та/або у інший спосіб, встановлений законодавством України.

6. ТОВ «лайфселл» не несе відповідальності за порушення строків та умов, передбачених цими умовами акції у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку ТОВ «лайфселл» обставини.

7. Особа, шляхом виконання умов акції, підтверджує, що вона ознайомлена з правилами акції, та надає свою згоду на отримання будь-якої інформації стосовно ініціації, ходу та результатів проведення цієї акції, а також наступних акцій, що будуть проводитися ТОВ «лайфселл».

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ