Акція «Розумні ігри» від послуги «Розумники»

Повідомляємо, з 5 квітня вартість послуги «Розумники» буде скаладти 5 грн на день, 110 грн/30 днів (з урахуванням всіх податків і зборів).


Підключайте послугу «Розумники» та щотижня беріть участь у розіграші настільних ігор та планшету.


Розігруємо 7 дидактичних настільних ігор та ноутбук-трансформер з послугою «Розумники»!


Замовити послугу на 1 день за 5 грн

Замовити

Замовити послугу на 30 днів за 110 грн

Замовити
Дізнатися більше

Правила прості:

щоб стати учасником акції - Вигравайте з «Розумниками» (далі – «Акція»), необхідно в період з 20 лютого 2023 р. по 16 квітня 2023 р. замовити послугу «Розумники» за допомогою USSD-команди *639#, або надіслати SMS-повідомлення із цифрою "1" на номер 639 — протягом одного з ігрових тижнів:


1 ігровий тиждень – з 20.02.2023 по 26.02.2023 (включно);

2 ігровий тиждень – з 27.02.2023 по 05.03.2023 (включно);

3 ігровий тиждень – з 06.03.2023 по 12.03.2023 (включно);

4 ігровий тиждень – з 13.03.2023 по 19.03.2023 (включно);

5 ігровий тиждень – з 20.03.2023 по 26.03.2023 (включно);

6 ігровий тиждень – з 27.03.2023 по 02.04.2023 (включно);

7 ігровий тиждень – з 03.04.2023 по 09.04.2023 (включно)

8 ігровий тиждень – з 10.04.2023 по 16.04.2023 (включно).


Після замовлення послуги «Розумники» абоненту необхідно завантажити додаток Edugames з Google Play або App Store.Детальна інформація про послугу «Розумники» https://rozumnyky.lifecell.ua/


Умови Акції:

 • Беручи участь в Акції, учасники підтверджують ознайомлення та згоду з офіційними правилами Акції.
 • Акція діє на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) з 20 лютого 2023 р. по 16 квітня 2023 р. включно (далі – «Період дії Акції»).
 • Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою винагороди.
 • Для участі в Акції абоненту необхідно підключити послугу «Розумники», набравши USSD-команду *639#, або надіславши SMS-повідомлення із цифрою "1" на номер 639, або вже бути користувачем послуги. Відправка повідомлення на номер 639 окремо не тарифікується.
 • Перші 2 (два) календарні дні користування послугою «Розумники» безкоштовно надаються тільки для нових учасників. Після завершення двох календарних днів вартість послуги буде складати 4 грн на день, 80 грн/30 днів,169 грн/90 днів, 309 грн/270 днів (з урахуванням всіх податків і зборів). Вартість мобільного Інтернет-трафіку при користуванні додатком «Edugames» не сплачується.
 • Призовий фонд Акції складається з 7 (семи) дидактичних настільних ігор (далі – «Приз 1») та 1 (одного) ноутбука-трансформера Impression 116ES (далі – «Приз 2»).
 • Щотижня протягом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ігрових тижнів учасники отримують можливість виграти по 1 (одному) Призу 1. В період з 1 по 8 ігрових тижні учасники отримують можливість виграти 1 (один) Приз 2.
 • Задля визначення переможця, який має отримати Приз 1, за результатами 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ігрових тижнів, в перший робочий день після його закінчення, здійснюється:
  - формування списку Учасників, які виконали і відповідають умовам цих Правил;
  - обрання переможця Призу 1 за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки із списку Учасників за допомогою сервісу random.org
 • Задля визначення переможця, який має отримати Приз 2, за сумарними результатами 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 в перший робочий день після їх закінчення, здійснюється:
  - формування списку Учасників, які виконали і відповідають умовам цих Правил;
  - обрання переможця Призу 2 за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки із списку Учасників за допомогою сервісу random.org
 • Один учасник, визначений за абонентським номером, може стати переможцем Акції протягом Періоду дії Акції один раз та отримати один Приз.
 • Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора протягом першого робочого дня після закінчення відповідного ігрового тижня та Періоду.
 • В разі неможливості зв’язатися із переможцем протягом 3 (трьох) телефонних спроб, право на отримання призу переходить до абонента з резервного складу. Кожен абонент з резервного складу визначається наступним по списку випадковою комп’ютерною вибіркою серед учасників Акції.
 • Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.
 • Виплата призів у грошових еквівалентах або їх заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена.
 • ТОВ «лайфселл» (далі – «Замовник») і Організатор не несуть відповідальності за додаткові витрати переможців.
 • У разі неотримання призу переможцем, або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, переможець у робочі дні, але не пізніше ніж протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту інформування про виграш Організатором, повинен звернутися за нижче вказаним контактним телефоном. У випадку, якщо переможець у вказаний строк не звернувся з питань отримання або неотримання призу, він втрачає право на його отримання.
 • Замовник і Організатор не несуть відповідальності за дії/бездіяльність третіх осіб.
 • Замовник і Організатор не несуть відповідальності за неознайомлення учасника із офіційними правилами участі в Акції, помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.
 • Замовник і Організатор залишають за собою право вносити зміни до офіційних правил Участі в Акції, її умов та строків проведення. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде наведено на веб-сайті https://lifecell.ua.
 • Беручи участь у цій Акції, учасник підтверджує свою згоду з цими Умовами та гарантує, що він відповідає всім вимогам до учасників, викладеним у положеннях цих Умов.
 • Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов’язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.
 • Надані персональні дані повинні бути достовірними. Учасники повинні забезпечувати актуальність наданих даних щоб Організатор міг повідомити їх у разі виграшу винагороди.
 • Беручи участь в Акції учасники підтверджують свою проінформованість про права передбачені Законом України «Про захист персональних даних».
 • Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними винагороди у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі винагород підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у Акції у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати Організатору.

Організатором Акції є ТОВ «Видавництво «Розумники»» (місцезнаходження: 03151, м. Київ, б-р Дружби Народів, буд. 18/7, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38105096), яке забезпечує вручення Призів переможцям Акції. Тел.: +380 44 483 99 94

питання та відповіді  

 
 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити