Персоніфікуйтесь та отримайте 50 бонусів

Реєструйте свій номер онлайн за допомогою BankID або Електронно-цифрового підпису та отримуйте 50 бонусів, за допомогою яких можна сплачувати вартість тарифного плану, купувати додаткові послуги, сплачувати підписки, тощо!

Для того, щоб зареєструватися, увійдіть в Мій lifecell, оберіть інструмент онлайн-реєстрації: BankID, ідентифікуйтеся за допомогою входу в онлайн кабінет банку, підтвердіть форму реєстрації або заповніть форму реєстрації і підпишіть її за допомогою Електронно-цифрового підпису.

Відтепер ваш номер буде надійно захищений від привласнення шахраями, а на ваш рахунок буде додано 50 бонусів.
Зареєструватися

Дізнатися більше

Повні умови:

  • Акція діє з 13.12.2018 по 30.09.2020 року включно.
  • Учасниками Акції є існуючі незареєстровані абоненти ТОВ «лайфселл», які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.
  • Для тарифів: Просто Лайф, Смарт Лайф, Вільний Лайф, Platinum Лайф, нараховується знижка на оплату послуг.
  • Один абонент може зареєструватися відносно необмеженої кількості ліній. Бонуси нараховуватимуться стосовно реєстрації перших 5 ліній.
  • Бонуси нараховуються строком на 30 днів. Бонусний рахунок використовується в першу чергу. Бонусний рахунок використовується відповідно до умов використання бонусного рахунку розміщених на веб-сайті http://www.lifecell.ua.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ