Акція дитячої творчості «Космічні простори»

Запрошуємо взяти участь в Акції дитячої творчості «Космічні простори» для дошкільнят та школярів у віці від 4 до 10 років. Акція проходить в період з «22» березня 2021 по «18» квітні 2021.


Для участі в Акції необхідно оформити підписку на порталі «Дитячий світ» - ds.lifecell.ua, набрати ussd номер *693# або відправити SMS з цифрою «1» на номер 693.

Заповнюйте анкету та викладайте фотографію малюнка або виробу, створеного Вашою дитиною на тему «Космічні простори», збирайте "голоси" і ставайте переможцем Акції.

Дізнатися більше

Призи

Приз за I місце - Сертифікат номіналом 1000 грн від онлайн-магазину "Будинок іграшок"

Приз за II місце - Брендовий рюкзак lifecell з солодощами

Приз за III місце – набір для малювання.


Голосування в Акції

Всі опубліковані роботи будуть оцінюватися користувачами і учасниками Акції, шляхом голосування. Переможцем стає автор кращої роботи, який набрав найбільшу кількість голосів. Для того, щоб залишити свій голос, досить вибрати роботу, яка сподобалася, і натиснути кнопку "Віддати голос". У голосування можуть брати участь Користувачі порталу та Учасники Акції. Проголосувати можна необмежену кількість разів, але за одну роботу приймається тільки 1 (один) голос. Користувачі порталу та Учасники Акції не можуть залишити 2 (два) або більше голосів за одну роботу. Голоси приймаються в період з «22» березня 2021 по «18» квітня 2021.


Завдання для участі Акції

Візьміть листок формату А4, розташуйте його по горизонталі, створіть на ньому малюнок на тему «Космічні простори» або створіть аплікацію, саморобку. Використовуючи будь-які допоміжні інструменти: фломастери, кольорові олівці, фарби, воскові крейди, картон, кольоровий папір та інші. Роботи приймаються в період з «22» березня 2021 по «15» квітня 2021. Зробіть фотографію (або скан-копію) отриманого малюнка або вироба і викладіть роботу, заповнивши дані анкети. Ваша робота з'явиться на сайті протягом 2 (двох) днів і ви зможете поборотися за призові місця. Читайте докладніше в Правилах участі.

питання та відповіді  

 
 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ