АКЦІЯ «ГІГАБАЙТИ БЕЗ КОРДОНІВ»

Сплачуйте свій тариф, щоб мати інтернет у роумінгу!


Використовуйте тарифні гігабайти у роумінгу в 34 країнах так само, як в Україні!


Просто оплатіть пакет послуг за вашим тарифним планом у період проведення акції та користуйтеся.


Вже оплачений? Тоді інтернет у роумінгу у вас вже є!

Передайте також своїм рідним та друзям за кордоном, що за інтернет можна не платити окремо!


Акція проводиться з 05.05.2022 до 31.12.2022 (включно).


Дізнатися більше

Щоб використовувати гігабайти, що входять у пакет послуг за вашим тарифним планом, не тільки на території України, а й у роумінгу в 33 країнах, достатньо оплатити пакет послуг за вашим тарифним планом або перезамовити його раніше у період проведення акції. При виконанні умов акції користуватися гігабайтами у роумінгу можливо протягом періоду дії оплаченого пакету послуг за тарифом, але не пізніше 31.12.2022 (включно).


Перелік країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Північна Македонія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.


Підключати акцію не потрібно, акція підключається автоматично після оплати пакету послуг за тарифним планом.

Перевірка залишку: *108*5#.


Повні умови
 • В акції беруть участь усі абоненти ТОВ «лайфселл», крім абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів: «Гаджет Безпека», «BiP Жара», «BiP Жара Плюс», «На зв'язку», «Єдиний», «Амбасадор», «Віртуальний номер», «Гнучкий Лайф», «Гнучкий Лайф. Регіон», BUSINESS lifecell 30, 3G IoT 15, «3G IoT Оптимальний», «3G IoT Професійний», 3G Мінімальний Післяоплата», 4G IoT 120, 4G IoT 20, 4G IoT 40, 4G IoT 60, 4G IoT 90, «Орієнтир у роумінгу», «Орієнтир 1», «Орієнтир 50», «Телеметрія 2», «Телеметрія 15», «Телеметрія 25», «Телеметрія 30», «Телеметрія 50», «Телеметрія 100».
 • Для абонентів, що обслуговуються на тарифному плані «Інтернет Жара», можливість використовувати тарифні гігабайти у роумінгу не надається у випадку автоматичного надання повторного пакету послуг згідно з умовами тарифного плану. Щоб взяти участь в акції та використовувати тарифні гігабайти у роумінгу, потрібно самостійно перезамовити пакет послуг (*700#).
 • Користуватися тарифними гігабайтами у роумінгу у 34 країнах без додаткової плати можливо лише за умови оплати 4-тижневого, 1-денного або 30-денного пакету послуг за тарифним планом для індивідуальних абонентів та за умови оплати пакету послуг з періодом дії календарний місяць, 1-, 28-, або 30-денного пакету послуг для корпоративних абонентів протягом періоду дії оплаченого пакету послуг, але не пізніше 31.12.2022 включно.
 • В акції також можуть приймати участь абоненти, які скористалися послугою «Тарифна підписка» в період проведення акції (з 05.05.2022 по 31.12.2022 включно) та обслуговуються на умовах тарифних планів, для яких застосовується акція.
 • При вже підключеній послузі «Роумінг онлайн», «Роумінг Пазл» або придбаному пакеті послуг у роумінгу за базовими тарифами, спочатку використовується обсяг інтернет-трафіку за вказаними послугами або базовими тарифами відповідно.
 • При наявності в пакетах послуг тарифних планів окремого обсягу інтернет-трафіка для використання в роумінгу, такий трафік буде використовуватися додатково до обсягу інтернет-трафіка, наданого за акцією.
 • Протягом одного календарного місяця дії акції учасник може використати не більше ніж 50 ГБ інтернет-трафіку наданого в межах пакету (пакетів) послуг тарифного плану в країнах визначених вище. До обсягів трафіку понад 50 ГБ будуть застосовуватися базові тарифи для доступу в інтернет у роумінгу.
 • Якщо обсяг інтернет-трафіку не використано у повному обсязі протягом періоду дії акції, його залишок можна використати відповідно до умов тарифного плану, на якому обслуговується учасник акції.
 • Акція із зазначеними умовами діє з 05.05.2022 до 31.12.2022 (включно) на території Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Литви, Ліхтенштейну, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Північної Македонії, Польщі, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Туреччини, України, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії, Чорногорія, Швеції, Швейцарії.
 • Надання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе через обставини, що знаходяться поза впливом та контролем ТОВ «лайфселл».
 • Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.
 • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати умови, строки проведення акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити