Акція «Бойові нагороди від Paycell»

Хапайте свій шанс на перемогу у битві за ігрові девайси. Щотижня розігруємо мишку та даруємо навушники (далі – Призи) за найбільший платіж з мобільного рахунку lifecell у Premium Shop.

Заходьте у Premium Shop, здійснюйте сумарний платіж від 250 грн з мобільного рахунку lifecell та отримайте шанс забрати бойові нагороди.


Дізнатися більше

Умови акції:

 • Період проведення Акції : 08.11.2021 - 05.12.2021 (включно)
 • Територія проведення Акції: вся територія України (крім тимчасових окупованих та непідконтрольних територій).
 • Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою винагороди.
 • Учасники Акції – абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах усного та письмового договору, які здійснили сумарний платіж на суму не менше 250 грн з мобільного рахунку lifecell на ресурсі https://ru.wargaming.net/shop/ в період з 08.11.2021 - 05.12.2021 (включно).
 • За результатами Акції, щотижня в період проведення Акції в перший робочий день після завершення календарного тижня, формуються списки Учасників, які відповідають умовам та за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, з цих списків щотижня обираються по 1 (одному) переможцю.
 • Переможці Акції будуть проінформовані про отримання винагороди шляхом особистого телефонного дзвінка протягом першого робочого дня після визначення переможця.
 • В разі неможливості зв’язатися з переможцем протягом 3-х робочих днів, право на отримання Призу переходить до Учасника резервного складу. Кожен Учасник резервного складу визначається додатковою випадковою комп’ютерною вибіркою серед всіх претендентів, котрі виконали умови, які описано в наказі протягом періоду дії Акції.
 • Для отримання Призів кожен переможець повинен надати ТОВ «лайфселл» ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків у Державному реєстрі фізичних осіб – платників. Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.
 • Організатор здійснить вручення винагороди не пізніше 19.12.2021. Про деталі вручення та місце вручення Організатор повідомить переможцям в телефонному дзвінку.
 • У разі неотримання Призів, якщо Учасник мав на нього право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, абонент повинен звернутися у робочі дні за контактними телефонами 5433 (тільки для абонентів ТОВ «лайфселл») або за номером 0800205433 (для всіх абонентів) не пізніше 21.12.2021 року включно. У випадку, якщо Учасник не звернувся до 21.12.2021 року включно з питань неотримання Призу, Учасник втрачає право на його отримання.
 • Переможці не можуть передавати права на Приз третім особам.
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право самостійно визначати точну суму коштів, що буде витрачена на надання Призів. ТОВ «лайфселл» не несе відповідальності за додаткові витрати переможця. Відповідальність за сплату податків за Призи покладається на ТОВ «лайфселл».
 • Вручення Призів переможцям здійснюється ТОВ «лайфселл».
 • Усі податки за отримані Призи сплачуються згідно з чинним законодавством України.
 • Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов’язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.
 • Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними Призів у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі Призів підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю і фотографії тощо будуть належати ТОВ «лайфселл».
 • ТОВ «лайфселл» залишає за собою право вносити зміни до умов та строків проведення Акції. У випадку будь-яких змін інформацію про це буде надано на веб-сайті www.lifecell.ua

питання та відповіді  

Що таке Paycell?

Платіжний сервіс Paycell - це портал для оплати популярних продуктів або послуг за допомогою мобільного рахунку. Детальніше про Paycell: https://paycell.lifecell.ua/

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як здійснити онлайн платіж за допомогою Paycell?

Для користування послугою вам потрібно відвідати портал Платіжного сервісу Paycell https://paycell.lifecell.ua/, вибрати сервіс, яким ви бажаєте скористатись та здійснити оплату. Доступ до сторінки можливо здійснити з будь-якого пристрою, як з персонального комп’ютера, так і за допомогою смартфона.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи є обмеження по сумі платежів з мобільного рахунку lifecell?

Так. Для платежів з мобільного рахунку встановлено ліміт на разову транзакцію – 3 000 грн та місячний ліміт – 6 000 грн.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Який строк та територія дії акції?

Акція проводиться у період з 08.11.2021 по 05.12.2021 . включно на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Хто може брати участь у акції «Бойові нагороди від Paycell»?

Абоненти ТОВ «лайфселл», що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах усного та письмового договору більше ніж 8 днів з моменту активації номеру або заміни SIM-картки, які користуються платіжним сервісом Paycell, та яким на час проведення акції виповнилося 18 років. У Акції не можуть брати участь працівники Організатора та Замовника, підрядників Організатора, що мають відношення до проведення цієї Акції, а також їх родичі першого та другого ступенів споріднення.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
У Акції можна брати участь лише роблячи покупки для World of Tanks?

Ні, для участі в Акції можна робити покупки для таких ігор, як World of Tanks, World of Warships та World of Warplanes.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи буду я учасником Акції, якщо я зробив покупку не з мобільного рахунку lifecell?

Ні. Оплата з мобільного рахунку lifecell є необхідною умовою для участі в Акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи буду я учасником акції, якщо здійснив покупку для гри на сторонньому ресурсі?

Ні, для участі в Акції покупку необхідно зробити на ресурсі https://ru.wargaming.net/shop/.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як визначаються переможці акційного періоду?

Переможці визначаються шляхом розіграшу між учасниками акції. Більше деталей можливо подивитися в Офіційних правилах акції, які додаються до цієї веб сторінки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як я зрозумію, що переміг/перемогла в акції, та як отримати подарунок?

Переможець буде повідомлений про виграш шляхом телефонного дзвінка від Організатора акції.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як визначається переможець, що отримає навушники?

Навушники отримає учасник, що зробив найбільший сумарний платіж за період дії Акції. Якщо таких учасників буде декілька, переможця буде обрано за допомогою рандомної комп’ютерної вибірки серед них.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Якщо я вже отримав/ла мишку, чи можу я виграти навушники?

Так, за умови, що ви здійснили найбільший сумарний платіж впродовж дії Акції, або вас було обрано за допомогою рандомної комп’ютерної виборки.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
 
 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

м. Київ