Акції до смартфонів

Придбайте смартфон в магазині lifecell та отримайте бонуси, додаткові гігабайти, хвилини та багато інших сюрпризів! Знайдіть запропоновану до вашого смартфону акцію та ознайомтеся з детальними умовами.

Дізнатися більше
Акція «10GB»

Щоб взяти участь в Акції «10GB», слід виконати наступні дії:

1. Придбати акційний смартфон SAMSUNG Galaxy А01/16, SAMSUNG Galaxy А51/64, SAMSUNG Galaxy А11/32 або SAMSUNG Galaxy А31/64 в магазинах lifecell або в інтернет-магазині на веб-сайті shop.lifecell.ua

2. Встановити SIM-картку Товариства в SIM-слот придбаного смартфону;

3. Набрати комбінацію: *789# та натиснути кнопку «Виклик» (надалі – Запит на участь в Акції);

4. В USSD меню обрати пункт «Підключити».

При активації Акції з особового рахунку абонента буде списана 1 грн.

УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.


Щоб взяти участь в розіграші смартфону Samsung Galaxy A31/64 (Приз) необхідно:

1. Придбати акційний смартфон в магазині lifecell або в інтернет-магазині на веб-сайті shop.lifecell.ua;

2. Протягом періоду проведення Акції зробити фото з придбаним Акційним смартфоном (або коробкою від придбаного Акційного смартфону) на фоні логотипу lifecell та зробити пост з даним фото на власній сторінці у додатку Instagram з хештегом #більшеGalaxyA31;

3. Підписатися на офіційні сторінки lifecell (lifecellua) та Samsung (Samsungua) в Instagram;

4. Відкрити для перегляду власну сторінку в Instagram на момент проведення розіграшу.


Розіграш Призу буде здійснено за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки:

- 30.11.2020 один Приз серед Учасників, які виконали Умови акції у період з 16.11.2020 по 29.11.2020 (включно);

- 14.12.2020 один Приз серед Учасників, які виконали Умови акції у період з 30.11.2020 по 13.12.2020 (включно);

- 04.01.2021 два Призи серед Учасників, які виконали Умови акції у період з 14.12.2020 по 31.12.2020 (включно).

Один Учасник Акції може отримати Приз лише один раз за весь Період проведення Акції.

Додаткові умови:

 • Період проведення акції «10 GB»: з 16 листопада 2020 року по 31 грудня 2020 року.
 • Акція може бути активована тільки один раз.
 • Запит на участь в Акції має бути відправлений з акційного смартфону.
 • Додатковий пакет послуг включає: 10 Гб інтернет-трафіку кожні 30 днів 12 разів поспіль та активацію послуги «Захисти мобільний» на 91 день.
 • Послуга «Захисти мобільний» надається протягом 91 (дев’яносто одного) дня на умовах пакету «Стандарт+» у рахунок 1 грн., що стягується при активації Акції. Починаючи з 92 дня плата за послугу «Захисти мобільний» справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Для деактивації послуги абонент має надіслати SMS повідомлення із текстом «STOP» на номер 6911.
 • Нарахування послуг здійснюється впродовж 24 годин.
 • Переможці розіграшу будуть проінформовані про отримання Призу шляхом особистого повідомлення в Instagram протягом першого робочого дня після визначення переможця. В разі відсутності відповіді на повідомлення протягом двох днів з моменту надсилання повідомлення, право на отримання Призу переходить до учасника резервного складу, який визначається шляхом здійснення випадкової комп’ютерної вибірки серед учасників Акції.
 • Для отримання Призу кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)), документ, що посвідчує придбання акційного смартфону у Період проведення Акції та показати придбаний Акційний смартфон. Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.
 • Надання учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Організатора від обов’язку вручити/надіслати Приз і такий учасник, який здобув право на отримання Призу, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання такого Призу.
 • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
 • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», послуги, нараховані при активації Акції, анулюються та не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
 • Здійснюючи активацію Акції, Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду із Умовами Акції.
 • Зберігайте розрахунковий документ до повного використання нарахованого пакету послуг. Активувати акцію необхідно до 31.12.2020 включно.
 • Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.
 • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#1.png
 • Інформація щодо залишку пакету послуг: *121#1.png

Детальні Умови Акції за посиланням.

Акція «Кешбек з General Mobile»

Щоб взяти участь у Акції «Кешбек з General Mobile» та отримати кешбек у вигляді бонусів, слід виконати наступні дії:

1. Придбати смартфон General Mobile GM8 або General Mobile GM8 GO у магазинах lifecell або на shop.lifecell.ua

2. Вставити SIM-картку в SIM-слот придбаного телефону

3. Набрати комбінацію: *789# та натиснути кнопку «Виклик» (надалі – Запит на участь в Акції).

4. В USSD меню обрати пункт «Підключити».

При активації Акції з особового рахунку абонента буде списана 1 грн.

УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.

 • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#1.png
 • Інформація щодо залишку пакету послуг *121#1.png
 • Зберігайте розрахунковий документ до повного використання бонусів та послуги «Захисти мобільний». Активувати Акцію необхідно до 31.12.2021 включно.

  Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.

  Додаткові умови:

  • Нарахування бонусів здійснюється впродовж 24 годин. Активація послуги «Захисти мобільний» здійснюється в день активації Акції.
  • З Умовами використання бонусного рахунку можна ознайомитися за посиланням: https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/umovy-vykorystannya-bonusnogo-rahunku/.
  • Запит на участь в Акції був відправлений з акційного смартфону.
  • Акція може бути активована тільки один раз.
  • Обсяг кешбеку залежить від моделі смартфону, що входить до комплекту: GM8 GO (899 бонусів), GM8 (1199 бонусів). Бонуси діють протягом 6 місяців з моменту активації картки.
  • Бонуси можна використати на оплату пакетів послуг відповідно до умов поточного тарифного плану абонента та оплату послуг понад пакет послуг крім:
   - контент-послуг;
   - послуг у роумінгу;
   - міжнародних дзвінків;
   - послуги переказу балансу (в т.ч. через «Мобільний платіжний сервіс»).
  • Послуга «Захисти мобільний» надається протягом 91 дня на умовах пакету «Стандарт+» у рахунок 1 грн, що стягується при активації Акції. Починаючи з 92 дня плата за послугу «Захисти мобільний» справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Для деактивація послуги абонент має надіслати SMS повідомлення із текстом «STOP» на номер 6911.
  • У разі придбання смартфону через Інтернет-магазин, абоненту буде додатково надано 50 ГБ хмарного сховища lifebox строком на 90 днів (надалі – Промо пакет). Починаючи з 91 дня плата за послугу lifebox з розміром хмарного сховища 50 ГБ справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Деактивувати послугу можна набравши USSD код *888#. У разі включення підписки на lifebox з розміром хмарного сховища 50 ГБ або 500 ГБ до умов пакета послуг абонента, Промо пакет не активується. У разі наявності у абонента підписки на lifebox, що не включена до пакету послуг абонента, та оплачується ним додатково, така підписка буде деактивована.
  • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
  • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», бонуси нараховані при активації Акції анулюються, послуга «Захисти мобільний» та підписка на lifebox деактивуються. Бонуси, послуга «Захисти мобільний», підписка на lifebox не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
  • У разі укладення письмового договору та відповідної зміни тарифного плану залишок невикористаних бонусів буде анульовано.
  • Активуючи Акцію Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду з Умовами Акції. Детальні Умови Акції за посиланням.
  • Перелік IMEI смартфонів, що приймають участь в Акції за посиланням.

  Акція «XS»

  Щоб взяти участь в Акції «XS» виконайте наступні дії:

  1. Придбайте Акційний смартфон в пунктах продажу під торговою маркою lifecell або в інтернет-магазині на веб-сайті shop.lifecell.ua

  2. Встановіть SIM-картку Товариства в SIM-слот придбаного смартфону;

  3. Наберіть комбінацію *789# та натисніть кнопку «Виклик» (надалі – Запит на участь в Акції);

  4. В USSD меню оберіть пункт «Підключити».

  При активації Акції з рахунку абонента буде списана 1 грн.

  УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.

  • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#1.png
  • Інформація щодо залишку пакету послуг *121#1.png

  Зберігайте розрахунковий документ до повного використання нарахованого пакету послуг. Активувати акцію необхідно до 31.12.2021 включно.

  Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.

  Додаткові умови:

  • Нарахування послуг здійснюється впродовж 24 годин.
  • Запит на участь в Акції був відправлений з акційного смартфону.
  • Акція може бути активована тільки один раз.
  • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
  • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», послуги, нараховані при активації Акції, анулюються та не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
  • Здійснюючи активацію Акції Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду із Умовами Акції.

  Додатковий пакет послуг включає: 1 Гб інтернет-трафіку кожні 30 днів протягом 6 місяців та активацію послуги «Захисти мобільний» на 91 день.

  Послуга «Захисти мобільний» надається протягом 91 (дев’яносто одного) дня на умовах пакету «Стандарт+» у рахунок 1 грн, що стягується при активації Акції. Починаючи з 92 дня плата за послугу «Захисти мобільний» справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Для деактивації послуги абонент має надіслати SMS повідомлення із текстом «STOP» на номер 6911.

  Період проведення Акції «XS»: з 12 червня 2019 року по 31 грудня 2021 року включно. Детальні Умови Акції за посиланням.

  Перелік IMEI смартфонів, що приймають участь в Акції за посиланням.

  Акція «20GB»

  Щоб взяти участь в Акції «20GB», слід виконати наступні дії:

  1. Придбати Акційний смартфон на веб-сайті shop.lifecell.ua

  2. Встановити SIM-картку Товариства в SIM-слот придбаного смартфону;

  3. Набрати комбінацію *789# та натиснути кнопку «Виклик» (надалі – «Запит на участь в Акції»);

  4. В USSD меню обрати пункт «Підключити».

  При активації Акції з рахунку абонента буде списана 1 грн.

  УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.

  • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#1.png
  • Інформація щодо залишку пакету послуг *121#1.png

  Зберігайте розрахунковий документ до повного використання нарахованого пакету послуг. Активувати акцію необхідно до 02.12.2020 включно.

  Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.

  Додаткові умови:

  • Нарахування послуг здійснюється впродовж 24 годин.
  • Запит на участь в Акції має бути відправлений з акційного смартфону.
  • Акція може бути активована тільки один раз.
  • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
  • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», послуги, нараховані при активації Акції, анулюються та не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
  • Здійснюючи активацію Акції Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду із Умовами Акції.

  Додатковий пакет послуг включає: 20 Гб інтернет-трафіку кожні 30 днів протягом 12 місяців та активацію послуги «Захисти мобільний» на 91 день.

  Послуга «Захисти мобільний» надається протягом 91 (дев’яносто одного) дня на умовах пакету «Стандарт+» у рахунок 1 грн., що стягується при активації Акції. Починаючи з 92 дня плата за послугу «Захисти мобільний» справлятиметься за вартістю, що діятиме на момент здійснення оплати. Для деактивації послуги абонент має надіслати SMS повідомлення із текстом «STOP» на номер 6911.

  Період проведення акції «20 GB»: з 27 листопада 2020 року по 02 грудня 2020 року. Детальні Умови Акції за посиланням.

  Акція «4B»

  Щоб взяти участь в акції «4В» («Рік спілкування без турбот»):

  1. Придбайте акційний смартфон в пунктах продажу під торговою маркою lifecell або в інтернет-магазині на веб-сайті shop.lifecell.ua

  2. Встановіть SIM-картку lifecell в SIM-слот придбаного смартфону;

  3. Наберіть комбінацію: *789# та натисніть кнопку «Виклик» (надалі – Запит на участь в Акції);

  4. В USSD меню обрати пункт «Підключити».

  При активації Акції з особового рахунку абонента буде списана 1 грн.

  УВАГА! Ви маєте лише 10 спроб для правильного введення коду.

  • Щоб перевірити рахунок, наберіть *111#1.png
  • Інформація щодо залишку пакету послуг *121#1.png

  Зберігайте розрахунковий документ до повного використання нарахованого пакету послуг. Активувати акцію необхідно до 31.12.2020 включно.

  Пропозиція доступна для абонентів lifecell, що досягли 18 річного віку, мають повну цивільну дієздатність, уклали договір про надання телекомунікаційних послуг в усній формі (шляхом активації SIM-картки) та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати.

  Додаткові умови:

  • Нарахування послуг здійснюється впродовж 24 годин.
  • Запит на участь в Акції був відправлений з акційного смартфону.
  • Акція може бути активована тільки один раз.
  • Обмін або повернення смартфону, придбаного в магазинах lifecell, можливий впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
  • У разі повернення смартфону впродовж 14-денного терміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», послуги, нараховані при активації Акції, анулюються та не підлягають відшкодуванню в жодній формі.
  • Здійснюючи активацію Акції Ви підтверджуєте ознайомлення та безумовну згоду із Умовами Акції.

  Пакет послуг «4B» включає:

  • безлімітні дзвінки на номери лайфселл;
  • користування соцмережею Facebook та месенджерами: Viber, Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, BiP і Telegram без стягнення плати за інтернет-трафік;
  • 10 ГБ для перегляду відео на наступних ресурсах: YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV. Після використання перших 10 ГБ, надання інтернет-трафіку в межах пакету послуг «4B» припиняється, і у разі наявності інтернет трафіку на умовах основного пакету послуг, буде здійснюватися його використання;
  • 30 хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні;
  • 100 МБ інтернет-трафіку на день.

  Нарахування пакету послуг «4B» може здійснюватися і за наявності основного тарифного плану, так і без нього. Детальні Умови Акції за посиланням.

  Перелік IMEI смартфонів, що приймають участь в Акції за посиланням.


  Натисніть тут, щоб відкрити список магазинів, де зараз проходять акції.

  online послуги

   
  0 800 20 5433
  Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
  5433
  з мобільного lifecell
   
    Підтримка

  Виберіть вид вашого бізнесу

  До 75 співробітників

  або

  Більше 75 співробітників

   

  м. Київ