Роумінг для всіх

Просто і доступно, не потрібно підключати та налаштовувати!


Користуйтесь дзвінками, Інтернетом та SMS повідомленнями, коли це необхідно — вигідні тарифи на роумінг починають діяти автоматично.


Перевірка залишку пакетів послуг *108#1.png


Нова послуга «Роумінг онлайн» - 500 МБ на 7 днів

ПОВНІ УМОВИ


Пакетна тарифікація вихідних, вхідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин) для країн, що входять до групи 1, 2 та 3:

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить до пакету послуг і надається в рахунок плати за пакет послуг, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Тарифікація вихідних, вхідних та переадресованих дзвінків країн, що входять до групи 4 та 5:

Вартість дзвінків вказана за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.


Пакетна тарифікація "Доступу до Інтернет"/"WAP" (при користуванні пакетом інтернет трафіку) для країн, що входять до групи 1 та 2:

Списання (облік) кожного 1 мегабайта, що входять до обсягу пакету послуг і надається в рахунок плати за Пакет послуг, здійснюється в момент прийому/передачі першого байту кожного 1 мегабайта пакету послуг.

Тарифікація "Доступу до Інтернет"/"WAP" в країнах, що входять до групи 3, 4 та 5:

Тарифікація переданих та отриманих даних під час користування інтернетом є побайтною та здійснюється під час використання першого байта кожних 100 кілобайт сесії передачі-приймання даних. У рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-приймання даних та передавати/приймати дані у обсязі 102 399* байт без додаткової тарифікації (*102 399 = 100 кілобайт — 1 байт).

online послуги

 
0 800 20 2222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити