Зміни в умовах надання тарифів та послуг

Зміни окремих умов тарифного плану «Дзвінки всім» для абонентів передплаченого зв'язку 8 травня 2018

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою «lifecell» повідомляє, що з 17 травня 2018 року відбудуться зміни окремих умов тарифного плану «Дзвінки всім» для абонентів передплаченого зв'язку. А саме:

1. Тарифний план «Дзвінки всім» буде перейменовано на «Дзвінки всім 2017».

2. Припиняється можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих абонентів на тарифний план «Дзвінки всім 2017».

3. Змінюються умови надання послуг.

У випадку, якщо абонентом не сплачено вартість 30-денного пакету послуг, такому абоненту нараховується наступний пакет послуг:

Пакет послуг на 2 дні

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Вартість, грн/ 2 дні

10, 00

У випадку, якщо на рахунку абонента наявні грошові кошти у розмірі менше ніж 10 гривень, такому абоненту надається пакет послуг, вартість якого дорівнює залишку коштів на рахунку та передбачає нарахування хвилин для дзвінків на номери lifecell у кількості, з розрахунку 1 хвилина за 1 копійку, що наявна на рахунку абонента. Строк дії такого пакету послуг складає 2 дні (день нарахування +наступний день до 23:59).

Нарахування пакету послуг за вищевказаними умовами можливе один раз протягом 60 днів з дня останньої оплати вартості 30-денного пакету послуг. В іншому випадку надання послуг здійснюється за стандартними тарифами.

Абонентам, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Дзвінки всім 2017» надається право до 24.05.2018 року (включно) здійснити міграцію (перехід) на будь-який інший доступний для підключення тарифний план ТОВ «лайфселл» без додаткової плати.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити