Зміни в умовах надання тарифів та послуг

ПРО ЗМІНИ У ПАКЕТІ ПОСЛУГ PREMIUM EXCLUSIVE 1 лютого 2023

ТОВ «лайфселл», що надає електронні комунікаційні послуги під торговельною маркою lifecell, повідомляє про зміни у пакеті послуг Premium Exclusive у межах тарифних планів Premium та Premium Contract.


З 08.02.2023 буде змінено перелік країн у тарифних планах «Premium» та «Premium Contract», в яких можна телефонувати з використанням хвилин для міжнародних дзвінків, наданих у межах пакету послуг «Premium Exclusive». Перелік країн буде оновлено відповідно до 1-ї та 2-ї груп міжнародних дзвінків, станом на 01.02.2023 це наступні країни: Австралія, Бангладеш, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Італія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Нігерія, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція.


До 08.03.2023 (включно) абоненти, які обслуговуються на умовах зазначених тарифних планів, мають право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з доступних для підключення або розірвати договір без додаткових витрат, якщо вони не погоджуються на змінені умови.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити