Зміни в умовах надання тарифів та послуг

lifecell змінить умови деяких тарифних планів 7 жовтня 2020

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell повідомляє про те, що 4 листопада 2020 року відбудуться зміни в умовах деяких тарифних планів.


1. Для тарифів «ХайП», «Лайфхак 2020», «Лайфхак 2019», «Десятка», «4 Безліміти», «Смарт L», «Зроби сам», «Смарт М», «Практичний», «Лайфхак Контракт», «Абсолютна Свобода M», «Пільговий», «Особливий Розмови», «Ґаджет Смарт», «Ґаджет Планшет», «Ґаджет Роутер», «Шалений рік», «Ґіґа Майнінг» почнуть діяти нові умови пакетів послуг, зокрема буде змінена їх вартість. В тарифі «Ґаджет Смарт» додатково буде змінено наповнення пакету послуг.

2. Тарифи «Все включено Ultra 79», «Все включено L», «Зачьотний S», «Зачьотний M» закриваються. Подальше обслуговування абонентів буде продовжено на умовах нових тарифів, що максимально відповідають профілю їх споживання. З 4 листопада 2020 року абоненти будуть повідомлені в SMS щодо початку їх обслуговування на умовах нових тарифних планів.


З 20.10.2020 до 15.12.2020 року (включно) абонентам тарифних планів, наведених вище, надається право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення.

Детальна інформація про зміни в умовах тарифних планів буде своєчасно надіслана в SMS-повідомленні, розміщена за номером 5433 (безкоштовно в мережі lifecell), а також на сторінках відповідних тарифних планів у розділі «Тарифи» та «Архів тарифів» у строки передбачені вимогами законодавства.


Абоненти можуть скористатися новими тарифними планами з покращеними умовами. Серед них: «Просто Лайф», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Platinum Лайф» та тарифні плани з пакетами послуг, що діють в окремих регіонах України: «Просто Лайф. Регіон», «Смарт Лайф. Регіон», «Вільний Лайф. Регіон», «Platinum Лайф. Регіон» та «Інтернет БЕЗМЕЖ». Нагадуємо про можливість самостійно обирати наповнення та регулювати ціну пакету послуг у тарифі «ХендМейд».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити