Зміни в умовах надання тарифів та послуг

Акція «200% літа» 27 травня 2020

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє про проведення акції «200% літа».


З 28 травня до 31 серпня 2020 року абоненти lifecell, що обслуговуються на умовах тарифних планів, на які поширюється дія акції, які оплатять свій пакет послуг на 4 тижні або 30 днів (згідно з умовами їхнього тарифу), отримують без додаткової плати ще один пакет послуг для користування у вихідні та святкові дні. Отже, у будні дні абоненти витрачатимуть обсяг послуг зі звичайного пакету, а у вихідні – з додаткового (акційного).

Акційний пакет послуг надається для користування в Україні та не поширюється на послуги роумінгу (в тому числі BiP Out хвилини) і міжнародні послуги, які можуть бути включені до пакетів послуг за деякими тарифними планами.


З 28.05.2020 року акція буде доступна для низки тарифів, зазначеної у повних умовах акції за посиланням, а з 11.06.2020 року до акції буде додана решта тарифів. В акції не беруть участь абоненти, що користуються індивідуальними тарифними планами: «Смарт сім’я», «Sim2GO» (Сім2Гоу), «Шалом», «Шалений рік», «Дзвінки додому», «Амбасадор», «SIMKA LTE» (Сімка ЛТЄ), «Шалений день», «Єдиний», «Особливий Розмови», «Практичний», «Зручний», «Дзвінки додому», «Екстрений Віртуальний номер BiP».


Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.

Щоб не чекати закінчення періоду дії пакету послуг, а вже зараз отримати акційний пакет послуг без додаткової плати, абоненту потрібно замовити свій пакет послуг до закінчення періоду його дії за допомогою комбінації *700#.

Поповнити рахунок без комісії на сайті: тут.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити